#مهسا_امینی

تاریخ انتشار بازی Super Meat Boy Forever مشخص شد

نسخه سوییچ همزمان با نسخه رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد

تاریخ انتشار بازی Super Meat Boy Forever مشخص شد

بالاخره تاریخ انتشار بازی Super Meat Boy Forever هم اعلام شد که بر اساس آن، فاصله‌ی زیادی با عرضه‌ی جهانی این اثر و تجربه‌ی آن باقی نمانده است.

این نسخه از بازی Super Meat Boy، ماجرای‌های این مکعب قرمز رنگ را ادامه خواهد داد. در این قسمت، شخصیت اصلی بازی، Meat Boy و شریک زندگی‌اش Bandage Girl، صاحب فرزندی به نام Nugget شده‌اند که توسط شخصیت شیطانی داستان، Dr. Fetus ربوده شده است. بنابراین اکنون وظیفه Bandage Girl ،Meat Boy و برخی شخصیت‌های غافلگیر کننده و جدید دنیای سینمایی Meat Boy این است که کودک ربوده شده را نجات دهند.

از آخرین باری که او را دیدیم، میت بوی توانایی‌های جدیدی به‌دست آورده که شامل ضربه زدن به دشمنان با مشت و مکانیک‌ها و مانورهای جدید از جمله Slide (سر خوردن) و Plummet (سقوط) هستند. در این عنوان، Meat Boy، فرزتر و چابک‌تر از همیشه است!

سازندگان این اثر، ضمن اعلام تاریخ انتشار بازی Super Meat Boy Forever اطلاعات جذابی را از ساخته‌ی جدید خود ارائه کرده‌اند ثابت می‌کند با اثری بزرگ‌تر و چالش‌برانگیزتر از نسخه‌ی اول طرف خواهیم بود.

چندین بار Super Meat Boy Forever را بازی کنید و هر بار سطح جدیدی برای بازی داشته باشید! نکته جالب توجه این عنوان، این است که سطوح بازی به صورت تصادفی ساخته می‌شوند. یعنی هر بار که بازی را به پایان برسانید، گزینه Replay بازی ظاهر شده و سطوح مختلف با مکان‌های مخفی منحصر به فردی را ارائه می‌کند و تجربه‌ای کاملا جدید و متفاوت برای بازیکن ایجاد خواهد کرد.

ما به معنای واقعی کلمه چند هزار سطح مختلف برای فتح شدن توسط بازیکنان ساخته‌ایم. شما می‌توانید چندین بار عنوان Super Meat Boy Forever را از ابتدا تا انتها بازی کنید و هر بار مراحل متفاوتی از بازی ببینید! این واقعا یک شاهکار مهندسی و یک نمونه برجسته از نادیده گرفتن محدودیت‌های طراحی و تولید یک بازی ویدیویی است.

شرکت توسعه دهنده بازی اعلام کرده است که عنوان Super Meat Boy Forever برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ (از طریق فروشگاه Nintendo eShop) و رایانه‌های شخصی (از طریق فروشگاه Epic Games) در تاریخ ۲۳ دسامبر (مصادف با ۳ دی) عرضه خواهد شد. به دنبال این‌ها، نسخه پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در ژانویه سال ۲۰۲۱ میلادی (اواخر دی ماه) در دسترس خواهند بود. قیمت بازی ۱۹.۹۹ دلار است اما شما با پیش خرید این عنوان می‌توانید ۱۰ درصد تخفیف دریافت کنید که قیمت بازی را به ۱۷.۹۹ دلار کاهش می‌دهد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا