بازی Suicide Squad: Kill the Justice League تاخیر خورد!

مشکل در توسعه یا سیاست کاری برادران وارنر؟

تاخیر بازی Suicide Squad: Kill the Justice League

امروز برادران وارنر خبر خوبی برای طرفداران جوخه انتحار ندارند و طبق گزارش اخیر این شرکت، یکی از مورد انتظارترین بازی‌های آن‌ها یعنی Suicide Squad: Kill the Justice League با تاخیر مواجه شده است.

دنیای سوپرهیروها سال‌هاست که پا را فراتر از دنیای کمیک و سینما گذاشته و جایگاهی ویژه در میان بازی‌های ویدیویی به خود اختصاص داده است. متاسفانه یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سوپرهیرویی یعنی Suicide Squad: Kill the Justice League که توسط استودیو Rocksteady، از استودیوهای تحت اختیار برادران وارنر در دست توسعه است تا سال ۲۰۲۳ تاخیر خورد. بازی Suicide Squad: Kill the Justice League طی ماه آگوست سال ۲۰۲۱ معرفی شد و به گفته برادران وارنر ما با عنوانی جهان باز با قابلیت Co-Op و به نحوی دنباله داستان دنیای Batman: Arkham روبه‌رو هستیم که در متروپلیس اتفاق افتاده و در اصل برای تجربه در گروهی ۴ نفره طراحی شده است. این بازی برای انتشار طی سال جاری میلادی در رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس برنامه ریزی شده بود.

روز گذشته خبرگزاری بلومبرگ خبری مبنی بر تاخیر در انتشار این عنوان منتشر کرد و به گفته آن‌ها، تیم برادران وارنر قصد جلوگیری از رسانه‌ای شدن این موضوع را داشته است! بدون شک این مسئله باعث نگرانی بسیاری از طرفداران شده است. بلومبرگ در ادامه خبر خود، هیچ دلیلی برای مواجهه این بازی با تاخیر ارائه نداد، با این حال لازم به ذکر است که دیگر عنوان در دست توسعه برادران وارنر یعنی Gotham Knights که یک عنوان در سبک جهان باز تک نفره و Co-Op اکشن نقش آفرینی بوده نیز با تاخیر مواجه شده و در عوض سال ۲۰۲۱، در سال ۲۰۲۲ انتشار خواهد یافت. این بازی توسط استودیو برادران وارنر در شهر مونترئال کشور کانادا در دست توسعه است.

با توجه به سیاست‌های محافظ کارانه برادران وارنر، ما به احتمال زیاد از دلیل اصلی مواجهه این بازی با تاخیر مطلع نمی‌شویم، با این حال بسیاری از فعالان این تاخیر را به جا می‌دانند و اشاره دارند که انتشار دو عنوان با محوریت حالت Co-Op با فاصله زمانی کم به ضرر برادران وارنر بوده و در سوی دیگر کاربران نمی‌توانند دو بازی را به طور کامل درک کرده و از آن‌ها لذت ببرند و تمرکز استودیوهای توسعه دهنده نیز پایین می‌آید.

این نکته را نباید نادیده گرفت که یکی از اعضای ارشد WarnerMedia هفته گذشته در صفحه توییتر خود از سالی پر بار در برادران وارنر خبر داد و توییت او همراه با چندین عکس از بازی‌های Gotham Knights و Hogwarts Legacy به انتشار رسید و در این میان هیچ خبری از Suicide Squad: Kill the Justice League نبود و همین موضوع احتمال تاخیر در این بازی را بالا برده بود. نظر شما چیست؟ به نظر شما برادران وارنر تصمیم درستی گرفته‌اند؟ شما منتظر کدامیک از بازی‌های این شرکت دوست داشتنی هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا