تاریخ عرضه بازی Hogwarts Legacy کاملا بدون تاخیر خواهد بود

منتظر جهان جادوگری در ۲۰۲۲ باشید

تاریخ عرضه بازی Hogwarts Legacy

طبق اعلام کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) در کشور برزیل، ظاهرا تاریخ عرضه بازی Hogwarts Legacy که گفته می‌شد تا سال ۲۰۲۳ خواهد بود، هرگز تغییری نکرده و دقیقا در همان زمانی که باید و شاید به دست کاربران خواهد رسید!

سری فیلم‌های Harry Potter همیشه برای جمع بزرگی از طرفداران جذاب بوده و حتی افرادی با داستان مهیج آن بزرگ شده‌اند. روایت هری پاتر و دوستانش در جهانی پر از سحر و جادو، در حقیقت هرآنچه که از یک داستان مهیج و جذاب می‌خواهید را شامل می‌شد؛ از ارتباط دوستان و نزدیک بودن به آن‌ها گرفته، تا زمانی که تهدید بزرگ خودش را نزدیک کرده و همه چیز شخصیت‌های دوست داشتنی ما را هدف قرار می‌دهد.

با این وجود داستان هری پاتر که کتاب‌های بزرگ آن هنوز هم در کمدها و زیرزمین‌های خیلی از طرفداران خاک می‌خورد، همیشه پتانسیل این را داشته که به یک سری بازی جذاب تبدیل شود. در واقع این اتفاق هم افتاده و در دوره کنسول‌های پلی استیشن 2 و 3 و حتی اکنون در پلتفرم‌های اندروید و iOS ما شاهد انواع و اقسام عناوین مختلف، درباره روایت هری و دنیای جادویی او بوده‌ایم. با این وجود، همیشه ساختن بازی‌ها و فیلم‌های اقتباسی به دلیل اینکه باید با اصل اثر رقابت کنند، کمی دشوار بوده و معمولا هم جذابیت کافی را ندارند. به همین دلیل هم هنوز یک سری بازی کامل و بدون مشکل در قالب یک فرنچایز از هری پاتر عرضه نشده و برتری فیلم‌های آن ظاهرا ابدی خواهد بود.

این در حالی است که سال گذشته، عنوانی معرفی شد که یک مسیر جداگانه را برای دسترسی به جهان Wizarding World پیدا کرده بود. بازی Hogwarts Legacy که توسط استودیو Avalanche Software ساخته شده، مدتی پیش معرفی شد و داستان را به سال‌های ۱۸۰۰ میلادی برد! جایی که نه دیگر خبری از هری پاتر است و نه مشکلی برای دخالت در داستان سری فیلم وجود دارد. در واقع در این عنوان شما می‌توانید برای خود کاملا آزادانه بازی کنید، طوری که هیچ شخصیت اصلی خاصی که نام و پیشینه مشخص داشته باشد در Hogwarts Legacy وجود نخواهد داشت. بلکه شما ظاهر، صدا، اسم و حتی خانه‌ای که می‌خواهید شخصیت خود در آن به تحصیل ادامه دهد را انتخاب خواهید کرد!

این مورد شاید کمی خسته‌کننده و عجیب به نظر برسد، اما به هر حال مکان‌های دیدنی و خاطره‌انگیز در این بازی جهان‌باز وجود خواهد داشت تا در آن‌ها بگردید و میراث هاگوارتز را زنده کنید! با این وجود، درباره اینکه بالاخره کِی می‌توانیم وارد این جهان شویم و تاریخ عرضه بازی Hogwarts Legacy دقیقا چه زمانی است، شایعات بسیاری وجود دارد. طبق این شایعات، انتشار بازی به سال ۲۰۲۳ موکول خواهد شد؛ اما اگر اخبار رسمی را بخواهید، عنوان Hogwarts Legacy طبق جدیدترین اعلام کمپانی برادران وارنر همچنان برای عرضه در سال جاری میلادی (۲۰۲۲) برنامه‌ریزی شده است. تاریخ دقیق انتشار هنوز مشخص نشده، اما انتظار می‌رود که اواسط تابستان دوره خوبی برای عرضه آن باشد.

بازی Hogwarts Legacy برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس کاربران خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا