#مهسا_امینی

تریلر داستانی Gotham Knights به معرفی محفل جغدها می‌پردازد

تماشای ویدیو بیش از ۲ دقیقه طول می‌کشد

استودیو مونترال وارنر حین برگزاری رویداد DC FanDome 2021 از تریلر داستانی Gotham Knights رونمایی کرد که بیش از ۲ دقیقه زمان دارد.

استودیو مونترال وارنر (WB Games Montréal) طی ماه‌های منتهی به DC FanDome 2020 آیتم‌های تبلیغاتی‌ای را به اشتراک گذاشت. کاربران با کنار هم قرار دادنشان به این نتیجه رسیدند که بازی جدیدی با محوریت بتمن در دست ساخت بوده و در رویداد پیش رو برای نخستین بار به نمایش گذاشته می‌شود. گمانه‌زنی‌ها رنگ حقیقت به خود گرفت و زیرمجموعه وارنر در DC FanDome از محصول جدید خود رونمایی کرد که Gotham Knights نام داشته و در زیرژانر اکشن نقش‌آفرینی قرار می‌گیرد. همچنین خبری از بروس وین نبوده و داستان روی دیگر شخصیت‌های کمیک‌های این ابرقهرمان تمرکز دارد.

اگرچه استودیو مونترال وارنر در ساخت بازی‌های Batman: Arkham مشارکت داشته، Gotham Knights در جهانی متفاوت روایت شده و قصه‌ای کاملا مستقل را به تصویر می‌کشد. بروس وین که مرگ خود را حتمی می‌دانست، یک ویدیو آماده کرد تا صورت رخ دادن این اتفاق برای متحدانش ارسال شده و آن‌ها را برای تشکیل یک اتحاد فرابخواند. پیش‌بینی به حقیقت تبدیل شد و حالا همه چیز روی دوش‌های دیک گریسون، باربارا گوردون، تیم دریک و جیسون تاد قرار دارد. طبق اطلاعاتی که در گذشته منتشر شده بودند، اصلی‌ترین دشمن پروتاگونیست‌ها محفل جغدها است.

استودیو مونترال وارنر در DC FanDome 2021 تریلر داستانی Gotham Knights را به نمایش گذاشت که تماشایش بیش از ۲ دقیقه طول می‌کشد. در ابتدا نماهای مختلفی از گاتهام نشان داده و در همین حین، صدای فردی را می‌شنویم که می‌گوید بتمن و کمیسر گوردون گمان می‌کردند از پس ارازل و خلافکاران شهر بیایند اما موفق نشده‌اند. فرد مزبور سپس خطاب به یکی از شخصیت‌های اصلی می‌گوید شما هیچ شانسی ندارید؛ زیرا آن‌ها [محفل جغدها] همه چیز را می‌بینند و می‌شوند. در ادامه مشخص می‌شود تمامی این حرف‌ها را پنگوئن به نایتوینگ زده است. البته دیک گریسون باور نکرده و محل جغدها را یک افسانه توصیف می‌کند.

تریلر داستانی Gotham Knights در نیمه دوم خود تعدادی از اعضای محفل جغدها و محل جلساتشان را نشان می‌دهد. سپس جیسون تاد و دیگر شخصیت‌های اصلی را می‌بینیم که با اعضای محفل جغدها مواجه می‌شوند. نکته جالب اینجا است که اعضای محفل لباس‌های متفاوتی را به تن کرده و از تجهیزات مختلفی برای مبارزه استفاده می‌کنند؛ موضوعی که عملا تنوع بالا در میان دشمنان را تایید می‌کند. در ضمن، پنگوئن در ثانیه‌های پایانی تریلر به دیک گریسون تاکید می‌کند مسیری [مبارزه با محفل] که می‌خواهد در آن قدم بگذارد، راه برگشتی ندارد.

محفل جغدها در کمیک‌ها یک سازمان تبهکاری است که توسط ثروتمندان و قدرتمند گاتهام قرن‌ها پیش تشکیل شد. آن‌ها همیشه یک هدف را دنبال می‌کردند: کنترل مخفیانه همه چیز و همه کس. آن‌ها همچنین کودکان یتیم را از سیرک‌ها دزدیده و به قاتلینی حرفه‌ای و بی‌رحم تبدیل می‌کنند. مخفی‌گاهشان هم معمولا در سازه‌های قدیمی واقع شده است. در ضمن، اسکات اسنایدر (Scott Snyder) و گرگ کاپولو (Greg Capullo) خالقان محفل جغدها بوده و شخصا به عنوان مشاور در پروژه حضور دارند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا