تقابل واندر وومن با فلش در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League

رونمایی از واندر وومن

تقابل واندر وومن با فلش در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League

در آخرین تریلر از جدیدترین بازی استودیوی راک استدی (Rocksteady) شاهد تقابل واندر وومن (Wonder Woman) با فلش (Flash) در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League هستیم.

در رویداد اخیر State of Play، تریلر جدیدی از بازی Suicide Squad: Kill the Justice League به نمایش درآمد. جزئیات جدیدی از سیستم گیم پلی، بتل پس، و بسته الحاقی این بازی مشخص شد. در نهایت هم شاهد تقابل واندر وومن با فلش در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League بودیم.

از بازی Suicide Squad: Kill the Justice League اولین بار در تابستان 2020 رونمایی شد. در این بازی، اعضای Justice League تحت کنترل برینیاک (Brainiac) شخصیت شرور معروف دنیای DC درآمده‌اند. حالا اعضای گروه Suicide Squad وظیفه دارند تا آن‌ها را زمین بزنند. استودیوی راک استدی در این سال‌ها سعی کرد تا اعضای مختلف Justice League را که کنترل‌ خود را از دست‌ داده‌اند، به تصویر بکشند. در جدیدترین تریلر هم، شاهد حضور واندر وومن و فلش در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League هستیم.

اولین تصاویر از گیم پلی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در سال 2021 به نمایش درآمد. تریلر جدید این بازی در رویداد State of Play، جزئیات بیشتری را از گیم پلی بازی به نمایش می‌‌گذارد. در این تریلر شاهد مبارزه‌ی اعضای تسک فورس ایکس (Task Force X) با نیروهای برینیاک برای نجات لکس لوتر (Lex Luthor) هستیم. در نهایت فلش را در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League می‌بینیم که سعی دارد تا جلوی تسک فورس ایکس را بگیرد ولی توسط واندر وومن که تحت کنترل برینیاک نیست، متوقف می‌شود. سپس فلش به واندر وومن می‌گوید که او برای نجات دنیا، باید اعضای Justice League را بکشد.

حضور وانر وومن در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League 

واندر وومن علاوه بر بازی Suicide Squad: Kill the Justice League، در عناوین دیگری هم حضور دارد. او در بازی‌های Injustice: Gods Among Us و Injustice 2 هم حاضر می‌شود و حتی در بازی Injustice 2، برای مبارزه با برینیاک کمک می‌کند. همچنین یک بازی تک نفره‌ی جهان باز تحت محوریت واندر وومن توس استودیوی مونولیث پروداکشنر (Monolith Productions) در دست ساخت است. هنوز با عرضه‌ی آن بازی فاصله‌ی بسیاری باقی است. پس طرفداران واندر وومن فعلا باید از حضور او در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League لذت ببرند.

در تریلر‌های اولیه شاهد سوپرمن (Superman) در بازی بودیم. در ادامه از فلش در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League رونمایی شد. همچنین راک استدی اعلام کرد که کوین کانروی (Kevin Conroy) وظیفه‌ی صداگذاری شخصیت بتمن (Batman) را در این بازی بر عهده دارد. در جدیدترین تریلر هم برای اولین بار از واندر وومن در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League رونمایی شد و دیدیم که او تحت کنترل برینیاک قرار ندارد. با این حساب باید ببینیم واندر وومن چقدر به اعضای تسک فورس ایکس کمک خواهد کرد.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ 26 می (5 خرداد 1402) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، و ایکس باکس سریز S/X منتشر می‌شود. بسیاری از طرفداران نسبت به عرضه‌ی این بازی به صورت لایو سرویس، نگران هستند. باید ببینیم آیا استودیوی راک استدی می‌تواند یک عنوان لایو سرویس موفق را عرضه کند یا خیر. در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

3 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا