1%
  • 0/10

احتمال حضور جوکر در بازی Suicide Squad Kill the Justice League

چطور ممکن است؟

احتمال حضور جوکر در بازی Suicide Squad Kill the Justice League ۰ ۲۳ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
جوکر در بازی Suicide Squad

شواهد امر گویای این موضوع است که شخصیت جوکر در بازی Suicide Squad Kill the Justice League حضور دارد.

اگر این سه گانه بتمن را تجربه کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که شخصیت جوکر در بازی بتمن آرکهام سیتی بر اثر بیماری از دنیا می‌رود. از طرفی، در قسمت پایانی این سه گانه و بتمن آرکهام نایت، بازی با سوزاندن جوکر آغاز می‌شود. علی‌رغم این اتفاق‌ها، به نظر می‌رسد که این شخصیت در بازی جدید راک استدی همچنان حضور دارد!

به بیان دقیق‌تر، استودیو راک استدی به تازگی تصویر جدیدی از منطقه Daily Planet در بازی سویساید اسکواد منتشر کرده که تم آن مختص جوکر بوده و به تغییر نام تجاری The Daily Chuckle نیز اشاره می‌کند. از این رو، بسیاری از بازیکن‌ها بر این باور هستند که این تصویر از برند جوکر و حضور او در دنباله بتمن آرکهام سیتی یعنی Suicide Squad: Kill the Justice League حکایت دارد.

بهتر است بدانید که اعضای راک استدی در قسمت بعدی برنامه اینسایدر از خاطرات خود در طول توسعه بازی جوخه انتحار سخن می‌گویند. احتمال می‌رود که توسعه‌دهندگان در طول این استریم اطلاعات بیشتری از شخصیت‌های حاضر در بازی از جمله جوکر به اشتراک بگذارند. شاید شخصیت جوکر در قالب یک بسته الحاقی به بازی اضافه شود.

حضور مارک همیل، صداپیشه جوکر، در بازی کمی دور از انتظار نیست. با این حال، ممکن است که بخش‌هایی از بازی به طور فلش بک باشد که در این صورت باید منتظر نقش آفرینی مارک همیل نیز باشیم. در این میان، برخی‌ها معتقد هستند که این فرد در واقع جوکر واقعی نیست و صرفا لباس او را بر تن دارد.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار Suicide Squad Kill the Justice League در تاریخ ۲ فوریه سال جاری میلادی (۱۳ بهمن‌ ماه پیش‌رو) توسط شرکت وارنر برادرز برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد. در صورت پیش خرید نسخه دیجیتال دیلاکس، سه روز زودتر از زمان مقرر می‌توانید بازی را تجربه کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments