کلیپ جدید فیلم The Suicide Squad روی شخصیت کینگ شارک تمرکز دارد

تماشای ویدیو تنها ۳۰ ثانیه زمان می‌برد

استودیو وارنر اخیرا کلیپ جدید فیلم The Suicide Squad را در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته که مخاطب را با شخصیت کینگ شارک آشنا می‌کند.

اولین اقتباس سینمایی جوخه انتحار در سال ۲۰۱۶ میلادی ساخته شد و تحت عنوان Suicide Squad روی پرده نقره‌ای رفت. این اثر نتوانست انتظارات را برآورده کند و بازخوردهای ضد و نقیضی را دریافت کرد. با اینحال، هایپ زیادی برای دنباله اثر مزبور وجود دارد. دلیل این اتفاق را باید در فردی جستجو کرد که کارگردانی فیلم The Suicide Squad را به دوش کشیده است: جیمز گان (James Gunn). او به واسطه مجموعه Guardian of the Galaxy استعدادهای خود را به همگان ثابت کرده است. علاوه بر این، تیم بازیگری چهره‌های جدیدی را شامل می‌شود که برای مثال می‌توان ادریس البا (Idris Elba) و جان سینا (John Cena) را نام برد.

The Suicide Squad شخصیت‌های متعددی را در خود جای داده که یکی از آن‌ها کینگ شارک نام دارد. او باید به همراه دیگر اعضای گروه جوخه انتحار به یک جزیره در آمریکای جنوبی رفته و تاسیسات مد نظر را نابود کند؛ تاسیساتی که ظاهرا برای انجام آزمایش‌های نامتعارف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورتی که با کینگ شارک آشنایی ندارید، باید بگوییم نخستین بار در سال ۱۹۹۴ میلادی معرفی شد و از نسل یک نوع خدا به شمار می‌رود. او شمایلی شبیه به انسان‌ها داشته و به راحتی می‌تواند زیر آب یا روی خشکی نفس بکشد. در ضمن، وظیفه صداپیشگی کینگ شارک در محصول جدید وارنر را سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) انجام می‌دهد.

به مناسبت فرا رسیدن هفته کوسه، کلیپ جدید فیلم The Suicide Squad در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته شده است. این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان داشته و صحنه‌های جدیدی را با محوریت کینگ شارک به نمایش می‌گذارد. طبق توضیحاتی که آماندار والر فرمانده گروه جوخه انتحار ارائه می‌دهد، کینگ شارک مانند همتای کمیک بوکی‌اش پسر پادشاه کوسه‌ها بوده و از نسل خدایان است. در ضمن، این شخصیت طی هفته‌های گذشته بارها و بارها با گروت در فرنچایز Marvel Cinemactic Universe مقایسه شده است.

پیتر سفرن (Peter Safran) یکی از دو تهیه‌کننده The Suicide Squad است. او اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Collider انجام داد و در بخشی از آن، درباره الهامگیری جیمز گان از فیلم Saving Private Ryan صحبت کرد. به گفته سفرن، صحنه ابتدایی دومین اقتباس سینمایی جوخه انتحار شامل درگیری شخصیت‌های اصلی و نیروهای نظامی در ساحل دریا می‌شود. البته شباهت‌ها به همین مورد ختم نمی‌شود. گان مانند کاری که استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) با Saving Private Ryan انجام داده بود، تا جای ممکن از جلوه‌های واقعی برای ضبط استفاده کرد.

در پی همه‌گیری ویروس کرونا و بسته شدن سینماها، وارنر تصمیم گرفت آثار جدید خود را به صورت همزمان به سالن‌های نمایش و سرویس استریم HBO Max بیاورد. این سیاست در قبال فیلم The Suicide Squad هم صدق می‌کند. جدیدترین اثر جیمز گان از تاریخ ۱۵ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۶ آگوست) در دسترس خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا