#مهسا_امینی

تصویر پشت صحنه The Suicide Squad بازیگران اصلی را در کنار هم را نشان می‌دهد

این عکس توسط جیمز گان منتشر شده است

تصویر پشت صحنه The Suicide Squad

جیمز گان فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی چندی پیش تصویر پشت صحنه The Suicide Squad را در صفحه اینستاگرام خود قرار داد که بازیگران اصلی را نشان می‌دهد.

پس از اینکه جیمز گان (James Gunn) به خاطر چند جوک قدیمی از قسمت سوم Guardians of the Galaxy اخراج شد، وارنر به سراغش رفت و به او پیشنهاد کرد به فیلمسازان DC Extended Universe بپیوندد. پس از توافق اولیه، گزینه‌های مختلف پیش روی گان قرار گرفت تا یکی از آن‌ها را به عنوان پروژه بعدی‌اش انتخاب کند. او پس از بررسی‌های مختلف تصمیم گرفت روی دومین اقتباس سینمایی جوخه انتحار کار کند که حالا تحت عنوان The Suicide Squad شناخته شده و قرار است به صورت همزمان به سینماها و سرویس استریم HBO Max بیاید.

ایده کلی داستان The Suicide Squad به دیگر آثاری شباهت دارد که بر اساس کمیک بوک‌های جوخه انتحار ساخته شده‌اند. تعدادی از ابرشرورها باید یک ماموریت بسیار خطرناک و محرمانه را به سرانجام برسانند تا بدین ترتیب از میزان محکومیتشان کاسته شود. محصول جدید وارنر همچنین چهره‌های شاخصی را در تیم بازیگری خود جای داده که برای مثال می‌توان مارگو رابی (Margot Robbie)، یوئل کینامان (Joel Kinnaman)، ادریس البا (Idris Elba)، جان سینا (John Cena) و جی کورتنی (Jai Courtney) را نام برد. سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) هم صداپیشگی یکی از شخصیت‌ها را بر عهده گرفته است.

جیمز گان اخیرا تصویر پشت صحنه The Suicide Squad را در صفحه اینستاگرام خود قرار داد. این عکس در شرایطی ثبت شده که شخص گان در کنار تمامی بازیگران اصلی ایستاده است. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

در صورتی که اخبار را دنبال کرده باشید، باید بدانید استارو شخصیت منفی The Suicide Squad به شمار می‌رود. استارو در واقع یک ستاره دریایی عظیم است که قدرت زیادی داشته و می‌تواند به واسطه پرتاب ستاره‌های دریایی کوچک و قرار دادنشان روی سر انسان‌ها، آن‌ها را تحت کنترل خود بگیرد. چندی پیش یکی از کاربران توییتر از جیمز گان پرسید آیا قادر است لیست دیگر ابرشرورهایی که برای فیلم مزبور در نظر گرفته بود را فاش کند یا خیر. گان هم در پاسخ تصاویر تعدادی شخصیت کمیک بوکی را به اشتراک گذاشت و گفت آن‌ها تنها تعدادی از شخصیت‌هایی هستند که در یک برهه در نظر گرفته شده بودند:

لایووایر، پانچ، جولی، بلک اسپایدر، دث استروک، من-بت، پلستیک، کیمو، کی جی بیست، سالمن گراندی، رینبو، کریچر، گان هاک و ناک آوت.

از میان شرورهایی که جیمز گان برای فیلمنامه The Suicide Squad در نظر گرفته بود، دو مورد در فیلم‌های پیشین DC Extended Universe حضور داشته‌اند. مورد اول، دث استروک با نقش‌آفرینی جو منگنیلو (Joe Manganiello) است که نخستین بار در Justice League رونمایی شد و قرار بود حضور کاملش در The Batman رقم بخورد. مورد دوم، کی جی بیست با نقش‌آفرینی کالن مالوی (Callan Mulvey) است که در Batman v Superman: Dawn of Justice حضور یافت. البته نسخه‌ای که در فیلم به نمایش درآمد هنوز به شروری که طرفداران می‌شناسند تبدیل نشده بود.

در انتها، دومین اقتباس سینمایی جوخه انتحار در تاریخ ۱۵ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۶ آگوست) منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا