تصاویر تازه The Suicide Squad با محوریت بلاداسپرت و پیس میکر از راه رسید

تعداد تصاویر به رقم ۲ می‌رسد

تصاویر تازه The Suicide Squad

وب سایت Empire در قالب یک مطلب اختصاصی تصاویر تازه The Suicide Squad را به اشتراک گذاشت که تعدادشان به رقم ۲ می‌رسد.

The Suicide Squad تازه‌ترین محصول مشترک وارنر و دی‌سی فیلمز بوده و به DC Extended Universe تعلق دارد. این فیلم را جیمز گان (James Gunn) ساخته که در پرونده هنری‌اش مجموعه Guardians of the Galaxy دیده می‌شود. او در پی اخراج از والت دیزنی به دلیل چند جوک قدیمی، تصمیم گرفت با وارنر وارد همکاری شود. در ضمن، تیم بازیگری ترکیبی از چهره‌های شاخص مانند مارگو رابی (Margot Robbie)، جان سینا (John Cena) و ادریس البا (Idris Elba) و چهره‌های نه چندان شناخته‌شده مانند دنیلا ملکیور (Daniela Melchior) است.

مانند کمیک بوک‌های جوخه انتحار، داستان The Suicide Squad روی گروهی از ابرشرورها و ابرتبهکاران تمرکز دارد که از سوی دولت ایالات متحده آمریکا ماموریت یافته‌اند به جزیره‌ای در آمریکای جنوبی رفته و یک آزمایشگاه را از بین ببرند. در صورتی که بتوانند خواسته مقامات را عملی کنند، تخفیف قابل‌توجهی روی حکمشان اعمال می‌شود. البته اگر از عملیات جان سالم به در ببرند. شخصیت‌های اصلی همچنین باید مقابل استارو قرار بگیرند که یک ستاره دریایی عظیم‌الجثه است. جزئیات بیشتری از داستان موجود نبوده اما می‌دانیم تعداد قابل‌توجهی از اعضای گروه در جریان عملیات کشته خواهند شد.

وب سایت Empire در قالب یک مطلب اختصاصی تصاویر تازه The Suicide Squad را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشت. تصویر اول، شخصیت‌های داستان را در حالی نشان می‌دهد که به چیزی خارج از کادر خیره شده‌اند. از آن‌جایی که نگاهشان رو به بالا است، احتمالا نگاه‌هایشان به استارو دوخته شده که موجود عظیم‌الجثه‌ای به شمار می‌رود. تصویر دوم و پایانی هم در حالی ثبت شده که تنها بلاداسپرت و پیس میکر در کادر بوده و ماسک‌هایشان را روی صورتشان قرار داده‌اند. با در نظر گرفتن این نکته، می‌توان گفت تصویر دوم به یک صحنه اکشن تعلق دارد. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

مطلبی که در وب سایت Empire قرار گرفته، تنها به تصاویر تازه The Suicide Squad خلاصه نشده و گفتگویی را با جیمز گان شامل می‌شود. او در بخشی از صحبت‌های خود فاش کرد برای نوشتن داستان دنبال کاراکترهای کاملا متفاوتی می‌گشت که بتواند یک شیمی منحصر به فردی را میانشان ایجاد کند. گان در ادامه به پیس میکر با نقش‌آفرینی جان سینا اشاره کرد که حال و هوای دهه ۷۰ میلادی در سرش قرار دارد. در مقابل، بلاداسپرت با نقش‌آفرینی ادریس البا قرار می‌گیرد که قوانینش روی مدرنیته پایه‌گذاری شده‌اند. مثال دیگر، رتکچر است که از دل آثار ترسناک بیرون آمد.

دومین اقتباس سینمایی جوخه انتحار، تنها اثر متعلق به DC Extended Universe نیست که توسط جیمز گان ساخته می‌شود. از آن‌جایی که کار روی The Suicide Squad به انتها رسیده، گان به سریال Peacemaker پیوسته و مشغول فیلمبرداری آن است. همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، این سریال روی شخصیت پیس میکر تمرکز داشته و مخاطب را بیشتر با او آشنا می‌کند. در حال حاضر مشخص نیست اتفاقات سریال قبل یا بعد از فیلم سینمایی روایت می‌شود.

در انتها، لازم به ذکر است The Suicide Squad از تاریخ ۱۵ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۶ آگوست) در دسترس علاقه‌مندان به آثار ابرقهرمانی قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا