جیمز گان از تیم بازیگری Suicide Squad دفاع می‌کند

انتشار اطلاعات جدید از فیلمنامه‌ی قسمت دوم

تیم بازیگری Suicide Squad

جیمز گان فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی در بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود به دفاع از تیم بازیگری Suicide Squad پرداخته است.

Suicide Squad، یکی از فیلم‌های پر حاشیه‌ی دنیای سینمایی دی‌سی به شمار می‌رود که از قضا روند ساخت پر فراز و نشیبی داشته است. پس از اتمام فیلمبرداری، مدیران استودیوی برادران وارنر تیم تولید را مجبور کرد بخش‌هایی از فیلمنامه را به منظور اضافه کردن المان‌های طنز تغییر دهد. اتخاذ چنین تصمیمی، به حذف و همچنین تغییر تعداد زیادی از صحنه‌ها منجر شد. اولین اقتباس سینمایی جوخه‌ی انتحار نهایتا روی پرده‌ی نقره‌ای رفت و برخلاف انتظار مدیران، نتوانست بازخوردهای مثبتی را از سوی کارشناسان و مخاطبان دریافت کند. با این حال، به فروش خوبی در باکس آفیس جهانی دست یافت تا ساخت قسمت دوم در دستور کار قرار بگیرد.

دیوید آیر (David Ayer) بازگشت و برای مدتی روی صندلی کارگردانی نشست اما پروژه را ترک کرد تا به تیم تولید Gotham City Sirens بپیوندد. بعد از این اتفاق، استودیوی برادران وارنر و دی‌سی فیلمز روند جستجو را آغاز کردند تا فیلمساز مناسب را بیابند. نهایتا جیمز گان (James Gunn) انتخاب شد. از آن‌جایی که بازخوردها به قسمت اول منفی بود، گان ترجیح داد فیلمنامه را به گونه‌ای بنویسد که تعدادی از شخصیت‌های قسمت اول را شامل شود و در عین حال، اثری مستقل به شمار برود. از همین رو، شاهد حضور شخصیت‌های تازه‌ای هستیم که برای مثال می‌توان به بلاداسپرت، پیس‌میکر، بلک‌گارد، دات من، جاولین و کینگ شارک اشاره کرد.

جیمز گان اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Empire انجام داده است. پس از اینکه بحث به سمت سومین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی کشیده شد، او به دفاع از تیم بازیگری Suicide Squad پرداخت و دیوید آیر را به خاطر انتخاب‌هایش تحسین کرد. گان همچنین یادآور شد نسخه‌ای که سال ۲۰۱۶ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای رفت با نسخه‌ی مد نظر آیر تفاوت‌های بسیاری داشت:

گوش کن، دیوید آیر در جریان ساخت Suicide Squad با مشکلات زیادی روبرو شد. نسخه‌ی نهایی فیلم آن چیزی نبود که آیر در ذهنش می‌پروراند. با این حال، او یک کار را به بهترین شکل ممکن انجام داد و آن هم انتخاب بازیگرانی شگفت‌انگیزی برای ساخت این فیلم بود؛ بازیگرانی که به کمکشان توانست شخصیت‌هایی عمیق و نترس خلق کند. قطعا دیوید باید به خاطر انتخاب‌هایش مورد تحسین قرار بگیرد.

کارگردان The Suicide Squad در بخش دیگری از گفتگو خود با وب سایت Empire صحبت‌هایی را درباره‌ی فیلمنامه‌ی جدیدترین ساخته‌اش انجام داد. [آغاز اسپویل] او گمانه‌زنی عده‌ای از طرفداران را تایید کرد و گفت شخصیت‌های مهم فیلم نه تنها به مبارزه با دشمنان مشترک خود می‌پردازند، بلکه در بخش‌‎هایی مقابل یکدیگر قرار گرفته و برای کشتن هم تلاش می‌کنند. از همین رو، مخاطب نمی‌تواند پیش‌بینی کند کدام یک زنده می‌ماند و کدام یک جانش را از دست می‌دهد. گان همچنین تاکید داشت حین روند ساخت از آزادی عمل کاملی برخوردار بوده است. [پایان اسپویل]

قسمت دوم Suicide Squad از تاریخ ۱۵ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۶ آگوست سال ۲۰۲۱ میلادی) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا