انتشار نسخه‌ی سوییچ Street Fighter V: Champion Edition تکذیب شد

یک اشتباه ساده!

نسخه‌ی سوییچ Street Fighter V: Champion Edition

فروشگاه ای‌بی گیمز کانادا از طریق یک بیانیه‌ انتشار نسخه‌ی سوییچ Street Fighter V: Champion Edition را تکذیب و اعلام کرد توییت قبلی حاصل یک اشتباه بوده است.

سه روز پیش بود که فروشگاه ای‌بی گیمز کانادا با انتشار یک توییت نسخه‌ی سوییچ Street Fighter V: Champion Edition را تایید و اعلام کرد علاقه‌مندان می‌توانند هم اکنون این محصول را پیش‌خرید کنند. خوشحالی طرفداران برای تجربه‌ی جدیدترین نسخه‌ی مبارز خیابانی روی کنسول نسل هشتمی نینتندو دوام چندانی نداشت؛ زیرا ای‌بی گیمز تنها چند ساعت بعد اعلام کرد توییت قبلی حاصل یک اشتباه بوده است:

چند ساعت قبل توییتی را منتشر کردیم که در آن نسخه‌ی سوییچ Street Fighter V: Champion Edition تبلیغ شده بود. توجه داشته باشید که اطلاعات قرار گرفته در آن توییت صحیح نبوده‌اند و ما به اشتباه آن را منتشر کردیم. هدفمان از انتشار آن توییت تبلیغ نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بود. بابت هر گونه ناامیدی یا سردرگمی پیش آمده عذرخواهی می‌کنیم.

اواسط ماه دسامبر بود که شرکت کپکام به‌طور رسمی از نسخه‌ی Champion بازی Street Fighter V رونمایی کرد. این نسخه در تاریخ ۲۵ بهمن (مصادف با ۱۴ فوریه) برای دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. با توجه به اطلاعات منتشر شده، نسخه‌ی Champion تمامی محتویات عرضه شده برای نسخه‌ی اصلی به جز سیستم Fighting Chance، محتوای دانلودی Capcom Pro Tour و تعدادی از لباس‌ها را شامل می‌شود. در نتیجه، علاقه‌مندان با خرید آن به ۴۰ شخصیت قابل کنترل، ۳۴ استیج و بیش از ۲۰۰ لباس مختلف دسترسی خواهند داشت.

بازی Street Fighter V در سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر شد. اگرچه این بازی مبارزه‌ای گرافیک و گیم‌پلی جذابی داشت اما از محتوای کافی برخوردار نبود. همچنین نسخه‌های ابتدایی آن از مشکلات فنی مانند باگ و قطعی ارتباط با سرور رنج می‌بردند. همین موضوع هم باعث شد در نهایت بازخوردهای متوسطی را از منتقدان دریافت کند. البته کپکام تمامی تلاش خود را به کار گرفت و با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های مختلف مشکلات را برطرف کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا