بازی Street Fighter 6 در راه است؟

سال آینده؟

Street Fighter 6

کپکام ظاهرا خبر از نسخه بعدی سری Street Fighter داده و حالا نسخه ششم این فرنچایز، خیلی هم دور از دسترس نیست!

روز گذشته، کپکام آپدیت پاییز بازی Street Fighter V را منتشر کرد. همجنین این آپدیت برای کارکتری به نام Luke است که در تاریخ ۲۹ نوامبر (مصادف با ۸ آذر) به بازی اضافه می‌شود. Luke آخرین کارکتر Street Fighter V محسوب می‌شود و دیگر محتوایی برای این بازی منتشر نمی‌شود. طی استریمی، تهیه‌کننده این بازی یعنی شوهی ماتسوموتو اعلام کرد که این کارکتر در پروژه بعدی استریت فایتر نیز حضور خواهد داشت. کارگردان بازی یعنی تاکایوکی ناکایوما نیز گفته که Street Fighter V یک سکوی پرتاب برای پروژه‌ی بعدی به حساب می‌آید.

خوشبختانه کپکام زیاد طرفداران سری استریت فایتر را منتظر نگذاشت! ناشر این بازی در انتها خبر از پروژه‌ای جدید داد و اعلام شد که قرار است اطلاعات بیشتری از آن در سال آینده منتشر کند. این مشخص می‌کند که کپکام به احتمال خیلی زیاد روی Street Fighter 6 کار می‌کند.

باید منتظر باشیم و ببینیم که چه اتفاقی برای نسخه‌ی بعدی Street Fighter می‌افتد و همچنین باید ببینیم که قرار است این بازی برای چه پلتفرم‌هایی منتشر می‌شود. بازی Street Fighter V در ابتدا به شکل انحصاری برای پلی استیشن منتشر شد و به احتمال ۹۹ درصد نیز استریت فایتر 6 قبل از کنسول‌های ایکس‌باکس، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 منتشر خواهد شد. همچنین معلوم نیست که Street Fighter 6 قرار است در چه زمانی برای پلتفرم‌های دیگر عرضه شود. فرنچایز استریت فایتر یکی از بزرگ‌ترین فرنچایز‌های تاریخ محسوب می‌شود و قطعا هم دارندگان ایکس باکس نیز علاقه‌مند به تجربه نسخه بعدی این فرنچایز هستند. باید منتظر باشیم و ببینیم که کپکام چه برنامه‌ای برای آینده‌ی این سری دارد.

بازی Street Fighter V: Champions Edition در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و پی‌سی در دسترس قرار دارد.

شما چه فکری در مورد آینده‌ی این سری می‌کنید؟ فکر می‌کنید Street Fighter 6 برای ایکس باکس نیز منتشر می‌شود؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا