آخرین آپدیت نتفلیکس از فصل چهارم سریال Stranger Things

اعلام تاریخ انتشار و بازیگران حاضر در فصل چهارم

با وجود شنیدن خبرهایی که ساخت فصل چهارم سریال Stranger Things را تأیید می‌کنند، طرفداران نتفلیکس بی‌صبرانه منتظر سرنوشت این سریال مهیج علمی‌تخیلی هستند.

حدود سه سال از پخش آخرین قسمت فصل سوم سریال چیزهای عجیب و زمانی که شخصیت‌های الون (Eleven)، مایک (Mike) و بقیه اعضای گروه در پایان آخرین سال تحصیلی در دبیرستان قدم در راه‌های متفاوتی گذاشتند، می‌گذرد. اما خیلی زود، انتظار طرفداران سریال به پایان خواهد رسید، چرا که سرویس نتفلیکس تاریخ انتشار فصل چهارم سریال Stranger Things را به‌همراه چند تیزر، که نشان می‌دهد کارگردانان سریال (برادرانDuffer) این فصل را به دو بخش تقسیم کرده اند، منتشر کرده است.

در فصل چهارم چه اتفاقاتی در جریان خواهد بود؟

اگر رویدادهای سه سال پیش و زمانی که آخرین قسمت فصل سوم سریال چیزهای عجیب منتشر شد یادتان مانده باشد، احتمالاً فاجعه فروشگاه استارکورت را به‌یاد می‌آورید. فصل چهارم سریال Stranger Things دقیقا ۶ ماه پس از آن فاجعه ادامه می‌یابد.

در فصل چهارم برای اولین بار قهرمانان داستان از هم جدا می‌شوند، زیرا در حالی که گمان می‌رود هاپر (Hopper) مرده است، الون و ویل (Will) از هاوکینز به کالیفرنیا می‌روند.

با این حال، داستان فصل چهارم سریال در چهار مکان مختلف پیش خواهد رفت. بر اساس پوستر منتشرشده توسط نتفلیکس، یکی از مکان‌های جدیدی که گروه خرابکاران در آن جمع شده‌اند، روسیه است، که اتفاقاً هاپر در حال حاضر در آنجا حضور دارد.

تاریخ انتشار فصل چهارم سریال Stranger Things چه زمانی است؟

نتفلیکس تایید کرده است که بخش اول فصل چهارم سریال چیزهای عجیب در تاریخ ۲۷ می ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. این در حالی است که بخش دوم در تاریخ ۱ جولای ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. سازندگان سریال تایید کرده‌اند که داستان سریال در فصل پنجم به پایان خواهد رسید.

چه بازیگرانی در فصل چهارم سریال Stranger Things حضور دارند؟

مخاطبان می‌توانند با خیال راحت منتظر بازگشت شخصیت‌های محبوب سریال چیزهای عجیب از جمله الون (Millie Bobby Brown)، مایک (Finn Wolfhard) و لوکاس (Caleb McLaughlin) باشند. همچنین، شخصیت‌های داستین (Gaten Matarazzo)، ویل (Noah Schnapp)، مکس (Sadie Sink)، استیو (Joe Keery)، نانسی (Natalia Dyer)، جاناتان (Charlie Heaton)، رابین (Maya Hawke) و جویس(Winona Ryder) در فصل چهارم سریال بازخواهند گشت.

دیوید هاربر علی‌رغم پایان غم‌انگیز فصل سوم بازگشت‌ش به‌عنوان شخصیت هاپر را تایید کرده است. این بازیگر قبلاً به توتال فیلم توضیح داده بود که شخصیت او در فصل آینده باید تغییر کند و به نوعی دوباره زنده شود.

با این حال، هنوز نمی‌دانیم که کاراکتر هاربر چگونه جان سالم به در برده است.

تریلر فصل چهارم سریال چیزهای عجیب

با وجود اینکه هنوز برای انتشار تریلر فصل چهارم خیلی زود است، با این حال نتفلیکس قبلا چند تریلر برای فصل چهارم منتشر کرده است، که در ادامه می‌توانید یکی از تریلرهای منتشرشده را مشاهده کنید:

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا