برگزیده
📣 پخش زنده زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

توسعه‌دهندگان Stellar Blade با استخدام نیرو برای پروژه بعدی خود آماده می‌‍شوند

یک بازی اکشن نقش‌آفرینی AAA

توسعه‌دهندگان Stellar Blade با استخدام نیرو برای پروژه بعدی خود آماده می‌‍شوند ۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
توسعه‌دهندگان Stellar Blade

آگهی استخدام منتشر شده برای توسعه‌دهندگان Stellar Blade در استودیو شیفت‌آپ بیان می‌دارد پروژه بعدی آن‌ها یک بازی اکشن نقش‌آفرینی AAA در فضای علمی تخیلی شهری است.

استودیو شیفت‌آپ (Shift Up) در حال آماده‌سازی خود برای حضور در بازار جریان اصلی ویدئوگیم و کانون توجهات  با انتشار بازی Stellar Blade است. در حالی که این بازی اکشن ماجراجویی که به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن منتشر می‌شود هم‌اکنون بسیاری از توجهات را به خود جلب کرده، استودیو سازنده کره‌ای آن از حالا به فکر پروژه بعدی خود است.

استودیو شیفت‌آپ چندین مورد آگهی شغلی و استخدام در وبسایت رسمی خود منتشر کرده که به پروژه جدید معرفی نشده آن‌ها ارتباط دارد. براساس این آگهی‌های شغلی که به دنبال استخدام افراد در جایگاه‌های شغلی متفاوتی است، بازی جدید توسعه‌دهندگان Stellar Blade در استودیو شیف‌آپ قرار است یک عنوان اکشن نقش‌آفرینی AAA باشد که در آن گیمرها با موجودات و هیولاهای متفاوتی در یک فضای علمی تخیلی شهری درگیر می‌شوند.

این آگهی شغلی هم‌چنین بیان می‌دارد بازی مذکور قرار است به صورت مالتی پلتفرم ساخته و عرضه شود و در آن به پلتفرم کامپیوترهای شخصی، کنسول‌ها (البته به کنسول‌های مشخصی اشاره نشده) و گوشی‌های موبایل اشاره شده است. هم‌چنین اطلاعات منتشر شده این موضوع را تایید کرده‌اند که این پروژه با انجین آنریل ساخته خواهد شد.

در حال حاضر مشخص نیست پروژه ارتباطی به بازی Stellar Blade داشته یا به صورت کامل یک بازی جدید خواهد بود اما آنچه مسلم است این موضوع بوده که استودیو شیفت‌‌آپ پس از انتشار Stellar Blade قصد ندارد از سرعت خود برای تولید عناوین جدید بکاهد.

عنوان Stellar Blade قرار است در تاریخ 26 آپریل برابر روز جمعه 7 اردیبهشت به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 5 عرضه شود. هم‌چنین یک دمو قابل بازی نیز از آن در دسترس بوده که به پلیرها اجازه می‌دهد اطلاعات خود را به بازی نهایی انتقال دهند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments