مشکلات بازی Elden Ring سبب حذف نظرات کاربران استیم شد!

واکنش نشان ندادن توسعه دهندگان باعث عصبانیت بیشتر کاربران شده است

نظرات کاربران استیم درباره بازی Elden Ring

کمتر از یک روز از انتشار بازی Elden Ring گذشته و مشکلات نسخه پی‌سی این بازی باعث بروز برخی مشکلات در شبکه استیم و در نتیجه حذف نظر کاربران درباره این بازی به طور موقت شد. اینگونه به نظر می‌رسد که مشکلات بازی Elden Ring جدی نبوده و باید منتظر رفع آن‌ها طی روزهای آینده باشیم.

شاید اشتباه نباشد اگر از بازی Elden Ring به عنوان مورد انتظاترین بازی سال ۲۰۲۲ یاد کنیم، با این حال مشکلات موجود در نسخه رایانه‌های شخصی این بازی بسیاری را نا امید کرده و باعث شده نظرات منفی بسیاری را به دنبال داشته باشد. طبق گفته بسیاری از کاربران شبکه استیم، تنها چند ساعت پس از انتشار رسمی بازی Elden Ring تمام نظرات و نمرات تخصیص یافته توسط کاربران یک مرتبه حذف شده و شما برای ساعت‌ها نمی‌توانستید هیچ نظر یا نمره‌ای از این بازی در شبکه استیم مشاهده کنید.

در حال حاضر نمرات و نظرات کاربران این بازی به استیم بازگشته و بد نیست بدانید تعداد بسیار زیادی از این نظرات منفی هستند و از این تعداد نظر منفی بالا، اغلب به مشکل فریز شدن یا افت فریم شدید بازی Elden Ring اشاره دارند. به گفته بسیاری از طرفداران و افراد مطلع، مشکل فریز شدن و افت فریم شدید این بازی هیچ ارتباطی با مشخصات سخت افزاری و تنظیمات درون بازی شما نداشته و برای هر کسی ممکن است رخ دهد.

این نکته ناگفته نماند که مشکل فریز شدن بازی بسیار ناچیز بوده و ممکن است این مشکل در حد چند میلی ثانیه رخ دهد، با این حال بسیاری از کاربران این مشکل را بسیار بزرگ خوانده و آن را به شدت آزار دهنده می‌دانند که به پیشرفت آن‌ها در بازی و به خصوص مبارزات سخت لطمه زده است.

کاربران باور دارند که این مشکل به سبب بارگزاری ناقص محتوای بازی است. نکته قابل ذکر دیگر این بوده که چنین مشکلی برای تمام کاربران رخ نداده و مربوط به بخشی خاص از این بازی نبوده و ممکن است در هر لحظه یا مکان از این بازی رخ دهد. با توجه به این شرایط، کاربران به شدت در حال کوبیدن بازی Elden Ring‌ بوده و بسیاری معتقدند استیم به همین دلیل تمام نظرات و نقدهای کاربران را برای چند ساعت حذف کرده است. بسیاری عقیده دارند استیم برخی از نظرات را به طور کامل حذف کرده و پس از حذف آن‌ها، باقی نظرات را از نو به انتشار رسانده است. در ادامه قصد داریم یکی از نظراتی که بیشترین تعداد مخاطبین را به خود جلب کرد مطالعه کنیم.

متاسفانه باید به همه هشداری بزرگ پیش از خرید بازی Elden Ring بدهم. این بازی حداقل برای پی‌سی به خوبی بهینه سازی نشده است. در حالی که نرخ فریم این بازی در فضاهای بسته عالی است، شما در فضاهای باز به طور مداوم شاهد افت فریم خواهید بود. بیش از هر چیزی این مشکلات شما را در زمان اسب سواری و اجرای حرکات ویژه توسط باس‌ها اذیت خواهند کرد. از آنجایی که شما در بازی Elden Ring‌ در ثانیه باید فرار کرده و جای خالی بدهید، مشکل افت فریم باس فایت‌ها را طاقت فرسا کرده و برخی اوقات برای من این بازی غیر قابل انجام می‌شود. اهمیت نمی‌دهم اگر چندین و چند بار به سبب اشتباهات خودم با یک باس مبارزه کنم، ولی مدام کشته شدن به دلیل فریز شدن بازی برای یک ثانیه و از دست دادن توان تشخیص حرکت بعدی باس چالشی نیست که من به دنبالش بودم. امیدوارم یکی از اولین به‌رورزسانی‌های بازی این مشکل افتضاح را حل کند و پس از آن بازی Elden Ring تبدیل به یک شاهکار می‌شود. اگر هنوز تصمیم نگرفته‌اید که این بازی را بخرید یا خیر، من توصیه می‌کنم که برای مدتی صبر کنید.

متاسفانه تابدین لحظه استودیوهای توسعه دهنده بازی الدن رینگ یعنی فرام سافتور (FromSoftware) و باندای نامکو (Bandai Namco) هیچ واکنشی به مشکلات پیرامون بازی خود نشان نداده که این امر باعث عصبانیت بیش از پیش کاربران شده است. ما امیدواریم هرچه زودتر مشکلات این بازی رفع شده تا بتوانیم تجربه‌ای بی نظیر در یکی از بهترین بازی‌های تاریخ داشته باشیم. نظر شما درباره مشکلات بازی Elden Ring چیست؟ آیا شما نیز با مشکل فریز شدن بازی الدن رینگ روبه‌رو شده‌اید؟ نظرات خود درباره تجربه بازی Elden Ring را با ما به انتشار بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا