#مهسا_امینی

انتشار تصاویر جدید از قسمت دوم فصل اول سریال Stargirl

پخش فصل اول این سریال از امروز آغاز شده است

انتشار تصاویر جدید از قسمت دوم فصل اول سریال Stargirl سید مجتبی محمودی ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ دی‌سی
قسمت دوم فصل اول سریال Stargirl

با آغاز پخش فصل اول سریال ابرقهرمانی Stargirl سازندگان اقدام به انتشار تصاویری از قسمت دوم آن کرده‌اند تا مخاطبان را برای اتفاقات بعدی آماده نگه دارند.

سریال Stargirl روایت‌گر ماجراهای یک دختر دبیرستانی به نام Courtney Whitmore با بازی Brec Bassinger است که به شهری جدید نقل مکان می‌کند تا کنار مادر و پدرخوانده‌ی جدیدش زندگی کند. پس از مدتی او یک عصای جادویی عجیب در خانه‌ی پدرخوانده‌ی خود پیدا می‌کند و متوجه می‌شود که این مرد، قبلا دستیار یک ابرقهرمان و عضوی از یک گروه بوده که در برابر ناعدالتی می‌ایستادند و او تنها عضو زنده مانده از آن گروه است. حال کورتنی قصد دارد تا به لطف این عصا، به یک ابرقهرمان تبدیل شود و یک گروه جدید را تشکیل دهد.

در این سریال به جز برک بسینگر به عنوان نقش اصلی، بازیگران دیگری چون Amy Smart، Luke Wilson، Yvette Monreal و Neil Jackson حضور دارند. فصل اول سریال Stargirl از امروز پخش خود را به صورت هفتگی آغاز کرده است و ۱۳ قسمت خواهد داشت. این سریال به طور کامل از سرویس استریم DC Universe پخش می‌شود و شبکه‌ی The CW هم با فاصله‌ی یک روز هر قسمت را نمایش می‌دهد. البته نسخه‌ی The CW به خاطر تبلیغات ده دقیقه کوتاه‌تر خواهد بود. در ادامه می‌توانید تصاویر قسمت دوم با نام S.T.R.I.P.E را تماشا کنید که دوشنبه‌ی هفته‌ی آینده پخش می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا