برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

وسایل نقلیه زمینی به Starfield اضافه می‌شود

قابلیت‌های جدید در راه هستند

وسایل نقلیه زمینی به Starfield اضافه می‌شود ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
وسایل نقلیه زمینی به Starfield

به دنبال انتشار جزئیات مربوط به به‌روزرسانی ماه می، شرکت بتسدا اعلام کرد در آینده نزدیک وسایل نقلیه زمینی به Starfield اضافه می‌شود.

کمپانی بتسدا گیم استودیو (Bethesda Game Studios) با انتشار به‌روزرسانی در وبسایت رسمی خود اظهار داشت “ویژگی‌های مهمی در آینده در راه خواهند بود. از جمله وسایل نقلیه زمینی که اجازه می‌دهد با سرعت بیشتری به جستجو در طول سیارات بپردازید. از سوی دیگر پشتیبانی رسمی از مادها و مادسازی و هم‌چنین بسته گسترش دهنده Shattered Space نیز در راه بازی Starfield خواهند بود. منتظر باشید تا در ماه‌های پیش‌رو، اخبار بیشتری در رابطه محتویات جدید به اشتراک خواهیم گذاشت.”

در حال حاضر مشخص نیست اضافه شدن وسایل نقلیه زمینی به Starfield چه زمانی صورت می‌گیرد اما مسلما این ویژگی بخشی از محتویات به‌روزرسانی که قرار است در تاریخ 15 ماه می در دسترس قرار بگیرد نخواهد بود. طی ویدئویی که از سوی سازندگان در بتسدا گیم استودیو منتشر شده، بخش‌هایی از این ویژگی که در دست ساخت قرار دارد مشاهده می‌شود. این موضوع، نه تنها اولین باری محسوب می‌شود که وسایل نقلیه زمینی راه خود را به Starfield باز می‌کنند بلکه اولین باری خواهند بود که این نوع وسایل نقلیه در بازی‌های شرکت بتسدا ظاهر می‌شوند.

پیش از انتشار بازی، تاد هاوارد (Todd Howard) کارگردان بازی در مصاحبه‌ای به این موضوع اشاره کرده بود که طراحی این بازی نقش‌آفرینی به گونه‌ای نبوده که بتوان در آن وسایل نقلیه زمینی را پیاده‌سازی کرد. به نظر می‌رسد مشکلات مربوط به دیزاین به نوعی حل شده که تیم سازنده توانسته این ویژگی را به بازی خود اضافه کند.

از جمله محتویات ارائه شده در به‌روزرسانی که قرار است در پانزدهم ماه می عرضه شود می‌توان به شخصی‌سازی کشتی‌های فضایی، جزئیات بسیار زیاد در نقشه‌های بازی، یک سطح جدید در درجه سختی که شامل بالاترین میزان سختی می‌شود و تنظیمات گرافیکی Visuals و Performance اشاره می‌کرد. مورد اول بازی را روی 30 فریم بر ثانیه اما با بالاترین میزان رزلوشن اجرا می‌کند. مورد دوم بازی را به صورت 60 فریم بر ثانیه اجرا می‌کند. هم‌چنین قابلیت انتخاب بین فریم‌ریت‌های 30، 40 و 60 روی نمایشگرهایی که از قابلیت VRR یا رفرش ریت متغیر پشتیبانی می‌کنند وجود خواهد داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments