اطلاعاتی جدیدی از سیاره‌های بازی Starfield منتشر شد

حیات در سیارات

سیاره های بازی Starfield

تاد هاوارد، کارگردان Starfield به تازگی جزئیات بیشتری از سیاره های بازی و حیات آن‌ها به اشتراک گذاشته است.

استودیو بازی‌سازی بتزدا با ساخت بازی‌های نقش آفرینی عظیم غریبه نیست، اما به نظر می‌رسد که بازی فضایی استارفیلد بزرگترین ساخته آن‌ها خواهد بود؛ موردی که تیم سازنده تا به امروز بارها و بارها به آن اشاره کرده و این بازی قرار است بیش از هزار سیاره برای کاوش در اختیار بازیکن‌ها قرار دهد.

در همین راستا، به تازگی آقای تاد هاوارد، کارگردان بازی، در گفت‌وگو با Kinda Funny جزئیات بیشتری از سیاره های بازی Starfield منتشر کرده است. بر اساس گفته این کارگردان خلاق، هدف تیم سازنده این بود که بازیکن‌ها آزادی عمل زیادی برای انتخاب سیاره داشته باشند؛ به طوری که آن‌ها تصمیم بگیرند کدام یک از سیاره‌ها ارزش کاوش دارند.

او در ادامه صحبت‌های خود اعلام کرد که حدود هزار سیاره در استارفیلد وجود دارد که تنها ۱۰ درصد آن‌ها دارای حیات هستند. این سیاره‌ها زیست‌بوم منحصر به فردی دارند که جدا از طراحی محیط و آب و هوا، گیاهان و جانواران آن‌ها نیز با یکدیگر متفاوت به نظر می‌رسند. با این حال، حدود ۹۰ درصد از سیاره‌ها بازی خالی از سکنه هستند.

البته، سیاره‌های خالی از سکنه عملا بلااستفاده نیستند و برای ایجاد تعادل در جهان گسترده استارفیلد خلق شده‌‎اند. آقای تاد هاوارد معتقد است که این محیط‌ها دارای منابع مختلفی هستند و زمانی که بازیکن‌ها روی آن‌ها فرود می‌آیند، می‌توانند به کاوش بپردازند. گفته شده که گیمرها در طول گیم پلی به چنین منابعی نیاز دارند.

بازی Starfield در روز ۶ سپتامبر سال جاری میلادی (۱۵ شهریور ماه پیش‌رو) به طور انحصاری برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی منتشر می‌شود. البته، در صورت پیش خرید نسخه پریمیوم، به مدت پنج روز زودتر از سایر بازیکن‌ها می‌توانید به تجربه بازی بپردازید. دقت داشته باشید که این اثر از همان روز نخست عرضه به سرویس اشتراکی ایکس باکس گیم پس راه خواهد یافت.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا