تعداد بازیکنان همزمان Starfield از مرز یک میلیون نفر عبور کرد

فقط روز نخست عرضه

تعداد بازیکنان همزمان Starfield از مرز یک میلیون نفر عبور کرد حمید توحیدلو ۰ ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
تعداد بازیکنان همزمان Starfield

بر اساس اعلام رئیس بخش گیمینگ مایکروسافت، تعداد بازیکنان همزمان Starfield در روز نخست عرضه به بیش از یک میلیون نفر رسیده بود.

بلندپروازانه‌ترین ساخته شرکت بتزدا یعنی استارفیلد در روزهای گذشته روانه بازار شد؛ اثری که به لطف گیم پلی جذاب و مقیاس بی‌نظیر جهان آن، تحسین بسیاری از منتقدها را برانگیخت و لقب بزرگ‌ترین عرضه در میان تمامی بازی‌های بتزدا را به خود اختصاص داد.

در همین راستا، ساعاتی پیش فیل اسپنسر، رئیس کل بخش گیمینگ مایکروسافت، در پیامی ضمن قدردانی از حمایت هوادارها، اعلام کرد که تعداد بازیکنان همزمان Starfield در روز نخست انتشار از مرز یک میلیون نفر عبور کرده بود. ناگفته نماند که این آمار مختص یک پلتفرم خاص نیست و شامل کاربرهای ایکس باکس و کامپیوتر می‌شود.

فیل اسپنسر در این زمینه توضیح می‌دهد:

از تمام بازیکن‌هایی که ما را برای دستیابی به چنین نقطه عطفی کمک کردند، صمیمانه تشکر می‌کنیم. همچنین، این موفقیت را به استودیوی بازی‌سازی بتزدا تبریک می‌گوییم.

بهتر است بدانید که استارفیلد پیش از عرضه عمومی حدود دو میلیون بازیکن داشت. این افراد با تهیه نسخه پریمیوم، به مدت پنج روز زودتر از زمان مقرر قادر به تجربه بازی بودند که دستیابی به چنین آمار و ارقامی با توجه به عرضه رایگان بازی در گیم پس، یک موفقیت بزرگ برای شرکت بتزدا به شمار می‌رود.

گفتنی است بازی استارفیلد در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. دقت داشته باشید که در صورت عضویت در گیم پس، به طور رایگان می‌توانید به تجربه بازی بپردازید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا