سیاره زمین در Starfield

تمام نقاط مهم سیاره زمین در Starfield + نحوه پیدا کردن آن‌ها

تمدنی که امروز می‌شناسید، سیصد سال دیگر فقط یک افسانه است!

دنیای Starfield دنیایی بسیار ژرف بوده که سیاره امروز ما یعنی زمین، برای عموم تبدیل به افسانه‌ای کهن شده است. اما در حقیقت سیاره زمین در Starfield وجود داشته و مکان‌های کهن زیبایی را در خود جای داده که در این مطلب قصد داریم به آن‌ها و نحوه یافتنشان نگاهی داشته باشیم.

داستان بازی Starfield چند صد سال پس از زمان حال رخ داده و در آن زمان سیاره‌ای که امروزه در آن مسکن گزیده‌ایم تبدیل به جهانی فاقد زندگی شده است. با این حال ما می‌توانیم به ملاقات سیاره آبا و اجدادی خود رفته و نگاهی به باقیمانده‌های تمدن کهنمان داشته باشیم. در میان این باقیمانده‌ها، برخی سازه‌های به جا مانده نیز دیده می‌شود که نشان از تمدنی با شکوه دارند.

خوشبختانه یا متاسفانه یافتن این سازه‌های عصر قدیم در سیاره زمین در Starfield کار آسانی نبوده و شما برای تماشای آن‌ها باید تلاش‌های بسیار داشته باشید. اما نباید فراموش کرد که از این سازه‌ها در برخی از نطق‌ها و کتاب‌های موجود در دیگر سیارات یاد شده که نه تنها به پیدا کردن آن‌ها کمک کرده، بلکه باعث می‌شود حس کشفی بزرگ پس از یافتن آن‌ها به ما دست دهد! در ادامه نگاهی به تمام سازه‌های بشریت در سیاره زمین در Starfield خواهیم داشت.

ساختمان د شارد شهر لندن (London Landmark)

شما برای بازگشایی London Landmark که در حقیقت ساختمان معروف د شارد (The Shard) کنونی در شهر لندن کشور انگلیس بوده، اول باید به کتاب اولیور توییست (Oliver Twist)، اثر چارلز دیکنز (Charles Dickens) دست پیدا کنید. شما می‌توانید این کتاب را از کتابفروشی Sinclair’s Books در شهر آکیلا (Akila City) خریداری کنید.

خریداری کردن این کتاب سبب بازگشایی London Landmark برای شما می‌شود. شما با فرود در این منطقه می‌توانید به تماشای بقایای ساختمان د شارد بپردازید. همچنین نباید فراموش کرد که گوی برفی این ساختمان در کنار یکی از سنگ‌های نزدیک به آن قرار گرفته و شما می‌توانید آن را در اختیار خود داشته باشید.

اهرام مصر (Cairo Landmark)

شما برای بازگشایی Cairo Landmark که در حقیقت دو هرم از اهرام سه گانه مصر بوده، باید از نو به کتابفروشی Sinclair’s Books در شهر آکیلا رفته و کتابی با نام The Ancient Civilization of Egypt به معنای تمدن کهن مصر را خریداری کنید.

خرید این کتاب باعث بازگشایی فعالیتی تازه برای شما شده که به شما اجازه فرود آمدن در Cairo Landmark را می‌دهد. در این منطقه شما می‌توانید دو هرم از سه هرم معروف شهر قاهره در کشور مصر را تماشا کنید. همچنین نباید فراموش کرد که در این منطقه نیز گوی برفی اهرام مصر قابل دست یابی بوده که بر یکی از سنگ‌های هرم دور دست قرار دارد.

ساختمان امپایر استیت شهر نیویورک (New York Landmark)

یافتن و تماشای ساختمان امپایر استیت شهر نیویورک که با نام New York Landmark در بازی استارفیلد شناخته می‌شود، مانند هر دو سازه پیشین نیازمند یافتن یک کتاب است. کتابی که باید به دست آورید، کتابی با نام Our Lost Heritage به معنای میراث گم گشته ما بوده و آسان‌ترین راه دسترسی به آن مراجعه به دفتر کار رئیس جمهور آلبلو (President Albelo) بوده که در طبقات بالای ساختمان MAST در شهر نیو آتلانتیس (New Atlantis) قرار دارد.

زمانی که شما این کتاب را به دست آوردید، متوجه افزوده شدن New York Landmark در سیاره زمین در نقشه خود خواهید شد. پس از آن شما اجازه دارید به شهر نیویورک رفته و هر آنچه از امپایر استیت باقی مانده را تماشا کنید. فراموش نکنید که شما می‌توانید گوی برفی امپایر استیت را در کنار یکی از سنگ‌ها در سمت راست ساختمان بیابید.

سکوی پرتاب سازمان ناسا

شما سکوی پرتاب سازمان ناسا را در منطقه کیپ کاناورال (Cape Canaveral) طی یکی از مراحل اصلی بازی یعنی مرحله Unearthed تماشا خواهید کرد. بسیاری از کاربران باور دارند که این سازه نباید به عنوان یکی از به جا مانده‌های سیاره زمین محسوب شود و بحث‌های بسیاری در فضای اینترنت در این مورد دیده شده است. همچنین شما می‌توانید گوی برفی سکوی پرتاب ناسا را روی یکی از میزها در طبقات بالایی سازه‌ای که به آن وارد می‌شوید بیابید.

ساختمان یو اس بانک تاور لس آنجلس (Los Angeles Landmark)

اگر قصد دارید به دیدار ویرانه‌های ساختمان یو اس بانک تاور (US Bank Tower) شهر لس آنجلس بروید، باید ابتدا کتابی با نام Hope Family Tree یا همان شجره نامه خانواده هوپ را به دست آورید. در زمان انتشار این مطلب تنها مکانی که ما در آن موفق به دریافت این کتاب شدیم، میز ران هوپ (Ron Hope) در شرکت او در شهر هوپ تاون (Hopetown) بوده که از طریق سیاره پولوو (Polvo) در منظومه والو (Valo) قابل دسترسی است.

شما اگر عضوی از گروه فری استار کالکتیو (Freestar Collective) شوید، طی عملیات فرعی Where Hope is Built به شهر هوپ تاون رفته و می‌توانید این کتاب را به دست آورید. به عبارت دیگر، با یک تیر، دو نشان را هدف بگیرید. اما اگر موفق به این کار نشدید، جای نگرانی نبوده چون شما می‌توانید در آینده از نو وارد این ساختمان شوید. البته که رسیدن دوباره به این شرکت کار آسانی نیست. شما می‌توانید پس از تکمیل عملیات فرعی Accidents Happen برای گروه ریوجین، وارد ساختمان شده و کتاب را به دست آورید. به دست آوردن این کتاب Los Angeles Landmark را برای شما بازگشایی کرده و می‌توانید به تماشای این ساختمان بروید. در بخش پایین ساختمان یو اس بانک تاور نیز می‌توانید گوی برفی این ساختمان را بیابید.

طاق قوسی شهر سن لوییز آمریکا (Saint Louis Landmark)

پیش از آنکه شما بتوانید به دیدار طاق قوسی (Gateway Arch) شهر سن لوییز بروید، باید به کتاب The Price of Destiny دست پیدا کنید که در پنت هاوس بنجامین بایو (Benjamin Bayu) در شهر نئون قرار دارد. شما برای رسیدن به پنت هاوس بایو باید ابتدا وارد بخش وی آی پی استرال لانج (Astral Lounge) شده، به قسمت Booth 4 رفته و کلید پنت هاوس را از جیب بنجامین بدزدید!

شما پس از دزدیدن کلید قادر به ورود به پنت هاوس او خواهید بود و در این پنت هاوس می‌توانید کتاب The Price of Destiny را بیابید. پس از برداشتن این کتاب، منطقه St. Louis Landmark در سیاره زمین بازگشایی شده و در کنار تماشای این بنای زیبا می‌توانید گوی برفی این سازه را در بخش‌های پایین آن پیدا کرده و بردارید.

برج شانگهای (Shanghai Landmark)

برج معروف شانگهای (Shanghai Tower) بدون شک یکی از زیباترین سازه‌های موجود در جهان امروز ما و دنیای استارفیلد بوده که برای تماشای آن در بازی استارفیلد نیازمند دست یافتن به کتابی با نام Essentials of Modern Macroeconomics هستید. به دست آوردن این کتاب تا حد قابل توجهی با به دست آوردن دیگر کتاب‌ها به منظور دیدن سازه‌های به جا مانده در سیاره زمین متفاوت است.

شما برای به دست آوردن کتاب Essentials of Modern Macroeconomics باید وارد محدوده سیاره پوریما ۲ (Porimma II) در منظومه پوریما شده و وارد سفینه فضایی نا شناخته در این محدوده شوید. پس از ورود به سفینه، به طبقات بالای آن رفته و کلاس درس را در آن پیدا کنید. کتابی که پیش‌تر به آن اشاره داشتیم نزدیک به تخته وایت برد یافت می‌شود. شما پس از مطالعه این کتاب می‌توانید به شهر شانگهای در سیاره زمین رفته و علاوه بر تماشای برج شانگهای، گوی برفی این برج را نیز به دست آورید.

مرکز تجارت بین الملل هنگ کنگ (Hong Kong Landmark)

مرکز تجارت بین الملل کشور هنگ کنگ (Hong Kong International Commerce Center) شاید به اندازه دیگر سازه‌های سیاره زمین در بازی استارفیلد معروف نباشد، اما بدون شک یکی از زیباترین در میان آن‌ها بوده که نباید از تماشای آن سر باز زد! شما پیش از موفق شدن به دیدن این سازه عظیم، باید ژورنال ماوریس لیون (Maurice Lyon’s Journal) را به دست آورید.

شما برای به دست آوردن این ژورنال باید وارد شهر نیو هومستد (New Homestead) در قمر تیتان (Titan) که به دور سیاره زحل در منظومه شمسی (Sol) می‌گردد، بشوید. این کتاب در یکی از قفسه‌های موزه شهر هومستد قرار دارد. شما پس از مطالعه این کتاب، منطقه Hong Kong Landmark را در سیاره زمین بازگشایی خواهید کرد. در این منطقه شما می‌توانید در کنار تماشای مرکز تجارت بین الملل، گوی برفی آن را نیز به دست آورید.

آبنو هاروکاس (Osaka Landmark)

ساختمان آبنو هاروکاس (Abeno Harukas) شهر اوزاکای ژاپن، یکی دیگر از ساختمان‌های کمتر شناخته شده سیاره زمین در Starfield است. شما برای تماشای این ساختمان، باید یک نسخه از دفتر خاطرات کیوزوکه ناگاتا (Diary of Kyosuke Nagata) را به دست آورید. برای این کار، شما باید ابتدا توسط گروه یونایتد کالنیز دستگیر شوید. پس از دستگیری، عملیات فرعی Deep Cover برای شما بازگشایی شده که از شما تقاضای پیوستن به گروه کریمسون فلیت و انجام عملیاتی مخفیانه را دارد. شما پس از انجام این عملیات، قدرت ورود به مقر اصلی کریمسون فلیت یعنی The Key در منظومه کریکس (Kryx) را خواهید داشت.

شما پس از ورود به این مقر باید به سوی مقر فرماندهی رفته و وارد اتاق دلگادو (Delgado) شوید. در این اتاق، روی میز کنار تخت خواب می‌توانید یک نسخه از این دفتر خاطرات را بیابید. پس از آن شما قادر به سفر به شهر اوزاکا و تماشای ساختمان آبنو هاروکاس و به دست آوردن گوی برفی آن خواهید بود.

برج خلیفه (Dubai Landmark)

برج خلفیه (Burj Khalifa) شهر دبی، بلندترین برج حال حاضر دنیا، یکی از سازه‌هایی بوده که حتما باید آن را در سیاره زمین در Starfield ببینید، اما رسیدن به آن مانند هر سازه دیگری نیازمند به دست آوردن یک کتاب است. شما برای بازگشایی Dubai Landmark باید کتابی با نام Race to the Heavens را به دست بیاورید. به دست آوردن این کتاب از طریق پیوستن به گروه کریمسون فلیت و انجام عملیات Breaking the Bank امکان پذیر است. این عملیات، چهارمین عملیات گروه کریمسون فلیت است.

در جریان این عملیات شما باید وارد سفینه‌ای با نام Siren of the Stars شوید. در این سفینه، در لباس شخصی با نام لری دامبروسکی (Larry Dumbrosky) می‌توانید کتاب Race to the Heavens را به دست آورید. به دست آوردن این کتاب سبب بازگشایی منطقه Dubai Landmark شده که می‌توانید در آن به تماشای برج زیبای خلیفه پرداخته و گوی برفی آن را نیز به دست آورید.

سازه‌های ساخت انسان‌ها خارج از سیاره زمین

در کنار سازه‌هایی که در سیاره زمین در Starfield به آن‌ها اشاره کردیم، سازه‌های دیگری در بازی استارفیلد یافت شده که ساخته دست انسان‌ها بوده، اما در سیاره زمین وجود نداشته و برای یافتن آن‌ها باید به اقمار یا سیارات دیگر سفر کنید. در ادامه به این سازه‌ها می‌پردازیم.

باقیمانده‌های عملیات آپولو ۱۱

شما می‌توانید باقیمانده‌های عملیات آپولو را در قمر زمین که با نام لونا (Luna) شناخته می‌شود بیابید. دسترسی به این سازه نیز مانند اکثر سازه‌های پیشین نیازمند به دست آوردن یک کتاب است. کتابی که شما باید به دست آورید، با نام Sir Livingstone’s Second Journal به معنای ژورنال دوم سر لیوینگستون بوده که روی میز اتاق متئو (Matteo) که در بخش The Lodge ساختمان MAST شهر نیو آتلانتیس واقع شده، قرار دارد.

شما پس از دریافت این کتاب متوجه بازگشایی Apollo Landmark در لونا شده و می‌توانید به این منطقه سفر کنید. گوی یخی عملیات آپولو دقیقا روی باقی مانده‌های سازه قرار داشته که شما می‌توانید پس از بالا رفتن از نردبان کنار سازه به آن دسترسی داشته باشید.

مریخ نورد آپورچونیتی

اگر قصد دارید به تماشای مریخ نورد آپورچونیتی که تا سال ۲۰۱۸ فعال بود بروید، کار نسبتا سختی در پیش دارید. شما برای دسترسی به این مریخ نورد، در مرحله Unearthed که پیش‌تر به آن اشاره داشتیم، باید با برنامه MER Exhibit که در این مرحله دیده می‌شود Interact انجام دهید. فراموش نکنید که در زمان انتشار این مطلب هیچ خبری مبنی بر قدرت بازگشت به منطقه سکوی پرتاب ناسا منتشر نشده و به باور ما تنها راه رسیدن به مریخ نورد آپورچونیتی، فعال سازی MER Exhibit در مرحله Unearthed است!

مطالعه درباره MER Exhibit سبب بازگشایی Opportunity Rover در سیاره مریخ شده و شما می‌توانید در این منطقه فرود بیایید. فراموش نکنید که گوی برفی مریخ نورد آپورچونیتی نیز در کنار این سازه قرار دارد.

دنیای استارفیلد به طور کلی مکان‌های بسیاری برای گشت و گذار و کشف داشته، اما کشف سازه‌های کهن انسان‌ها در سیاره زمین در Starfield حس و حال عجیبی داشته که به نظر ما هر کاربری باید آن را تجربه کند. نظر شما درباره بازی استارفیلد و بقایای تمدن کهن انسان‌ها در این بازی چیست؟ شما از دیدن کدام یک بیشتر شگفت زده شدید؟ در انتظار نظرات شما هستیم.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا