تماشا کنید: تریلر جدید بازی Starfield

سفر به بیش از هزار سیاره

شرکت بتزدا در جریان رویداد ایکس باکس گیمز شوکیس تریلر جدیدی از بازی مورد انتظار Starfield منتشر کرد.

بدون هیچ شک و تردیدی، استارفیلد یکی از مورد انتظارترین عناوین انحصاری ایکس باکس به شمار می‌رود که بعد از مدت‌ها صبر و انتظار و ثانیه‌شماری، در نهایت شرکت بتزدا در جریان شوکیس ایکس باکس تریلر جدیدی از آن منتشر کرد.

این ویدیوی سه دقیقه‌ای بخش‌های نسبتا زیادی از بازی را به نمایش می‌گذارد؛ از کاوش در سیارات مختلف گرفته تا شخصیت‌های گوناگون، نبردها، فضاپیماها و شهرهای وسیع، همگی به طور خلاصه در این ویدیو نشان داده می‌شوند.

بر اساس اعلام تیم سازنده، شما در این بازی به عنوان عضوی از گروه Constellation به ماجراجویی در جهان بی‌کران می‌پردازید. دنیای بازی شامل بیش از هزار سیاره و شهر مختلف شده که شما تقریبا می‌توانید به هر مکانی سفر و کاوش کنید. از طرفی، فارغ از ماموریت‌های اصلی، تیم سازنده مراحل جانبی متنوعی را برای گیمرها نیز در نظر دیده تا بازی از نظر محتوا بسیار غنی باشد.

بازی استارفیلد در روز ۶ سپتامبر سال جاری میلادی (۱۵ شهریور ماه پیش‌رو) به طور انحصاری برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و پلتفرم کامپیوتر منتشر می‌شود. طبق روال همیشه، این اثر از همان روز نخست عرضه به سرویس ایکس باکس گیم پس راه خواهد یافت.

دقت داشته باشید که بلافاصله بعد از اتمام شوکیس ایکس باکس، دایرکت اختصاصی بازی استارفیلد به مدت ۳۰ دقیقه برگزار می‌شود  که در جریان این مراسم اطلاعات بیشتری از داستان، گیم پلی و ویژگی‌های بازی ارائه خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا