بازی Starfield را پنج روز زودتر تجربه کنید

با پیش خرید نسخه پریمیوم

تجربه بازی استارفیلد

با پیش خرید نسخه پریمیوم استارفیلد به مدت پنج روز زودتر از سایر بازیکن‌ها به تجربه بازی بپردازید.

دیشب بود که شرکت بتزدا در جریان رویداد ایکس باکس گیمز شوکیس به طور کامل از بازی مورد انتظار Starfield و گیم پلی آن پرده برداشت. مقیاس باورنکردنی جهان بازی از همان ابتدا توجه همه بازیکن‌ها را به خود جلب کرد و در ادامه، تنوع بی‌نظیر زیست بوم‌ها، سفینه‌ها و شخصیت‌‌ها حسابی هوادارها را ذوق‌زده کرد.

بازی استارفیلد قرار است در روز ۶ سپتامبر سال جاری میلادی (۱۵ شهریور ماه پیش‌رو) به طور انحصاری برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی منتشر شود. با این حال، اگر بی‌‍صبرانه منتظر تجربه بازی هستید، خبر خوب این است که با خرید نسخه پریمیوم می‌توانید پنج روز زودتر از زمان مقرر به این عنوان دسترسی داشته باشید.

به بیان دقیق‌تر، افرادی که نسخه پریمیوم استارفیلد را پیش خرید کنند، در روز یکم سپتامبر (دهم شهریور ماه) می‌توانند از تجربه آن لذت ببرند. علاوه بر این، با خرید این نسخه، به طور رایگان بسته الحاقی داستانی Shattered Space را دریافت می‌کنید که در آینده روانه بازار خواهد شد. از دیگر محتوای نسخه پریمیوم بازی می‌توان به آرت بوک دیجیتالی، پک اسکین Constellation و موسیقی‌های متن اورجینال اشاره کرد.

در کنار نسخه پریمیوم، استارفیلد دارای دو نسخه استاندارد و نسخه فیزیکی Constellation بوده که از همین حالا در فروشگاه‌های رسمی قابل خریداری هستند. افرادی که هر یک از این نسخه‌ها را پیش خرید کنند، یک برش لیزری، کلاه ایمنی و بسته ماینینگ به صورت رایگان هدیه می‌گیرند.

دقت داشته باشید که بازی استارفیلد از همان روز نخست انتشار به سرویس اشتراکی ایکس باکس گیم پس اضافه می‌شود. بر این اساس، اگر در سرویس مزبور عضو هستید، نیازی به خرید هیچ کدام یک از این نسخه‌ها نیست و همزمان با انتشار جهانی به طور رایگان قادر به تجربه آن خواهید بود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا