برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

افزایش قابل توجه تعداد بازیکن‌های Starfield در ایکس باکس

به لطف آپدیت جدید

افزایش قابل توجه تعداد بازیکن‌های Starfield در ایکس باکس ۰ ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازیکن های Starfield

در پی انتشار آپدیت جدید، تعداد بازیکن های Starfield در کنسول‌های ایکس باکس بیش از ۷۲ درصد افزایش یافته است.

استارفیلد در زمان عرضه بازخوردهای ضد و نقیضی را از سوی منتقدها و گیمرها دریافت کرد و یکی از مهم‌ترین ایرادهای آن، اجرای بازی با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه در کنسول‌های ایکس باکس بود که حسابی تو ذوق هوادارها خورد. با این حال، با عرضه بزرگ‌ترین آپدیت بازی در روزهای گذشته، گویا توجه بازیکن‌‎ها به بازی جلب شده است.

به بیان دقیق‌تر، چند روز پیش بود که مهم‌ترین آپدیت استارفیلد در دسترس بازیکن‌ها قرار گرفت. این به‌روزرسانی در کنار بهبود بازی و ارائه ویژگی‌های جدید، با ارائه دو گزینه گرافیکی، امکان تجربه بازی با نرخ ۶۰ فریم را برای کاربرهای کنسول‌های ایکس باکس فراهم کرد.

حال بر اساس گزارش اخیر وب‌سایت TrueAchievements، به نظر می‌رسد این آپدیت باعث شده تا گیمرهای زیادی به تجربه بازی ترغیب شوند؛ به طوری که استارفیلد بار دیگر به جمع ۲۰ بازی پرطرفدار ایکس باکس ملحق شده و تعداد بازیکن‌های آن بیش از ۷۲ درصد افزایش یافته است.

بهتر است بدانید که بازی هم اکنون دارای دو گزینه گرافیکی به نام‌های Visuals و Performance است. حالت اول روی کیفیت بصری بالا تمرکز کرده و نرخ فریم آن برابر با عدد ۳۰ بوده و گزینه دوم، بازی را با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه روی ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس اجرا می‌کند. به علاوه، در صورت فعال‌سازی ویژگی VRR، نرخ فریم روی عدد ۴۰ قفل می‌شود.

لازم به ذکر است که بازی استارفیلد در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. طبق معمول، مشترکین گیم پس به طور رایگان می‌توانند این عنوان را روی پلتفرم‌های مزبور تجربه کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments