#مهسا_امینی

تصویر جدید بازی Starfield نیروگاه بزرگی در فضا را نشان می‌دهد

بازی Starfield


یک تصویر جدید بازی Starfield که به تازگی لو رفته، نشان می‌دهد که یکی از فرقه‌های داخل بخش داستانی بازی مقرهای فضایی خود را چطور بنا می‌کنند! این در حالی است که تا تاریخ عرضه این بازی، نزدیک به ۱ سال فاصله داریم.

بازی Starfield یکی از موردانتظارترین انحصاری‌های ایکس باکس است که توسط شرکت بتسدا (Bethesda) ساخته و عرضه خواهد شد. این عنوان که انتشار اخبار مختلف درباره آن از سال ۲۰۱۸ شروع شده، در واقع انتظارات طرفداران را به حدی بالا برده که بسیاری از افراد فکر می‌کنند قرار است Starfield، به شدت آمار خرید کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس – اس را افزایش خواهد داد! گرچه عرضه این عنوان برای پلتفرم رایانه شخصی هم تایید شده است.

چنان که از اسم بازی پیداست، همه چیز در فضا خواهد بود و داستانی کهکشانی روایت می‌شود. سازندگان گفته‌اند که این بازی مثل Skyrim در فضاست! با این تفاوت که فضای لازم برای خلق یک جهان بزرگ خیلی در آن گسترده‌تر خواهد بود. با این وجود، به جز برخی اطلاعات کم و اینکه می‌دانیم بازی دارای چندین گروه مختلف است، عملا چیزی از داستان آن بیان نشده تا طرفداران همچنان منتظر بمانند. در واقع اینکه در فضا درگیری‌هایی به وجود می‌آید و گروه‌های مختلف با همدیگر به مشکل می‌خورند، احتمالا زمینه اصلی خواهد بود، ولی نکته اینجاست که چرا و چگونه؛ چیزی که شاید برای فهمیدن آن مجبور باشیم تا تابستان و انتشار تریلرهای بیشتر صبر کنیم.

به هر حال فهمیدن داستان بازی خاصی که سه سال از شایعه‌پراکنی درباره آن می‌گذرد، فعلا یک مورد غیر قابل دسترس است. اما اگر جزئیات جالبی از این بازی را می‌خواهید، می‌توانید تصویر لو رفته فوق را برانداز کنید. در این تصویر جدید بازی Starfield می‌توان یک نیروگاه یا معلوم نیست هرچه که داخل آن گذاشته شده باشد را دید. طلایی بودن آن شاید نشان از مهم بودنش باشد و به نظر می‌رسد که روی آن نام NOIXV را دید. این نماد می‌تواند نام یک گروه در بازی باشد، یا شاید هم معنی و منظور دیگری دارد که فعلا از آن بی‌خبریم.

در حال حاضر به جز تصاویر ایستگاه‌های فضایی و چند تصویر لو رفته از بازی در حالت سوم شخص، مورد چندانی درباره آن وجود ندارد. همچنین گفته شده که این بازی مکانیزم مشابه با سری Fallout را خواهد داشت؛ گرچه آخرین نسخه از این فرنچایز به حدی ضعیف عمل کرد که اصلا بردن نام آن هم برای مقایسه Starfield شاید از هیجان ماجرا کم کند! با این وجود شاید شاخصه اصلی این بازی که خیلی از کاربران منتظر آن هستند، جهان گسترده و فضایی باشد که در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد. استفاده از ناوهای فضایی بدون شک نقش مهمی در بازی خواهند داشت، اما مشخص نیست که فعلا به کدام سیاره‌ها می‌توان سفر کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا