عکس‌های لو رفته جدید بازی Starfield نکاتی مهم از این بازی فاش کردند!

الهام از بازی Fallout 4 بازی استارفیلد را جذاب‌تر از پیش می‌کند

عکس‌های لو رفته جدید بازی Starfield نکاتی مهم از این بازی فاش کردند! نیما خدارحمی ۰ ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ اخبار بازی
عکس‌های بیلد ۲۰۱۷ بازی Starfield

یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۲ بدون شک بازی Starfield بوده که به تازگی اخبار غیر رسمی بسیاری درباره آن منتشر شده و در همین راستا، افشاگر معروف این بازی عکس‌هایی جدید و جالب را از این بازی منتشر کرده است.

طی سال‌های اخیر، بازی Starfield یکی از داغ‌ترین بازی‌های مورد بحث میان جوامع گیمینگ بوده و یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال جاری میلادی تلقی می‌شود. این بازی که توسط توسعه دهندگان سری بازی‌های محبوب The Elder Scrolls و Fallout در دست توسعه است، باعث شده انتظارات ما بسیار از این بازی بالا برود. پس احتمال انتشار عکس‌های لو رفته از چنین بازی بسیار بالا بوده و تابدین لحظه نیز عکس‌ها و اطلاعات غیر رسمی زیادی از بازی Starfield منتشر شده است.

چند روز پیش عکس‌هایی از نسخه ۲۰۱۸ بازی منتشر شد و امروز نیز عکس‌هایی جدید مربوط به یکی از نسخه‌های درون استودیویی این بازی منتشر شده و افشاگر هر دسته از عکس‌ها شخصی واحد به نام Uni Sensei در شبکه توییتر است. عکس‌های تازه منتشر شده مربوط به نسخه سال ۲۰۱۷ این بازی بوده و نباید انتظار جلوه‌های بصری خیره کننده نسبت به استانداردهای سال ۲۰۲۲ را داشت، با این حال می‌توان بیش از پیش با فضای کلی این بازی آشنا شد.

زمانی که هر دو دسته از عکس‌های درون بازی را در کنار یکدیگر قرار می‌دهیم، متوجه تفاوت چندانی میان آن‌ها نشده و به نحوی این دو دسته عکس دنباله یکدیگر هستند. اولین چیزهایی که نظر ما را جلب کردند بار دیگر HUD و البته دوربین سوم شخص بازی بودند که هیچگونه تفاوتی با نسخه سال ۲۰۱۸ نداشتند. نکته‌ای که بیشتر نظر ما را جلب کرد و نیازمند نگاهی عمیق‌تر بود، نحوه و مکان قرارگیری شخصیت بازی است. اینگونه به نظر می‌رسد که او در حال ساخت و ساز سازه‌ای تازه با استفاده از چارچوب در است. ما شاهد چنین ویژگی در بازی Fallout 4 نیز بوده‌ایم.

به گفته افشاگر این عکس‌ها با نام Uni Sensei، این عکس‌ها از نسخه ۲۰۱۷ بازی گرفته شده که به نظر از بیلدی یکسان با دو دسته عکسی که پیش‌تر لو رفتند برگرفته شده‌اند. در عکس‌های پیشین ما شاهد سازه‌ای گنبد مانند طلایی از زاویه‌ای دیگر نسبت به عکس‌های لو رفته قبلی بودیم.

گرچه استودیو بتزدا اطلاعات بسیاری درباره داستان و کلیت دنیای بازی Starfield را انتشار داده، ما هرگز شاهد گیم پلی این بازی نبوده‌ایم و همین موضوع باعث تشنگی هرچه بیشتر کاربران و تلاش برای دسترسی به اطلاعات تصویری از این بازی شده است. در سوی دیگر، گرچه عکس‌های منتشر شده به دست Uni Sensei بسیار حقیقی به نظر می‌رسند و می‌توانند اطلاعات بسیاری از بازی مورد انتظار Starfield در اختیار ما قرار دهند، نباید آن‌ها را عکس‌هایی رسمی دانست و همیشه باید به چشم شایعه و عکس‌های غیر واقعی به آن‌ها نگاه کرد.

در حالی که کمتر از یک ماه تا انتشار بازی Starfield زمان باقی است، تیم بتزدا کاملا محتاطانه در حال ایجاد جوی پر شور برای این بازی است. آخرین نمایش رسمی از این بازی، برخی از همراهان ما در بازی Starfield را به نمایش گذاشت. شاید بسیاری عقیده داشته باشند که نحوه برخورد تیم بتزدا با این بازی بسیار محتاطانه بوده و عقیده دارند مشکلی در روند توسعه این بازی رخ داده است، ولی باید بدانید که بتزدا همیشه با بازی‌های بزرگ خود چنین رفتاری داشته و تازگی ندارد.

بازی Starfield‌ در تاریخ ۱۱ نوامبر سال جاری میلادی، برابر با ۲۰ آبان ماه سال ۱۴۰۱ به طور انحصاری برای ایکس باکس سری ایکس/سری اس، ایکس باکس وان و ویندوز منتشر خواهد شد. نظر شما درباره عکس‌های منتشر شده چیست؟ چه چیزی در این عکس‌ها نظر شما را جلب می‌کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا