برخی شهرها به همراه اطلاعاتی تازه از بازی انحصاری Starfield منتشر شد

دنیایی وسیع با طعم تند سبک نقش آفرینی

برخی شهرها به همراه اطلاعاتی تازه از بازی انحصاری Starfield منتشر شد نیما خدارحمی ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی

تابدین لحظه مهم‌ترین بازی معرفی شده برای سال ۲۰۲۲ را می‌توان عنوان انحصاری ایکس باکس و ویندوز یعنی بازی Starfield دانست که طی روزهای پیشین اطلاعات تازه‌ای از آن در اختیار ما قرار گرفته است.

بازی Starfield امسال حضور بسیار کم‌رنگی در مراسم E3 داشت، بااین حال ما هنوز بیش از یک سال تا انتشار این بازی فاصله داریم و بدون شک بتزدا و مایکروسافت برنامه‌های بسیاری برای یکی از مورد انتظارترین بازی‌های چند سال اخیر که البته بودجه سرسام آوری را تنها برای بخش بازاریابی آن صرف کرده‌اند در سر دارند. از همین این بازی سبک نقش آفرینی فضایی طی روزهای گذشته ما را بسیار خوشحال کرده و تیم توسعه دهنده سه منطقه جدید از این بازی وسیع را به‌همراه اطلاعاتی درباره آن‌ها در اختیار ما قرار داده است.

نیو آتلانتیس (New Atlantis)

اولین ویدیو مربوط به پایگاه فضایی نیو آتلانتیس ، مرکز منطقه یونایتد کولونیز (United Colonies یا به اختصار UC) است که قوی‌ترین منطقه سیاسی-ارتشی بازی قلمداد می‌شود. این نکته نیز قابل ذکر است که ما در بازی با منطق بسیاری شبیه به این پایگاه سیاسی-ارتشی روبه‌رو می‌شویم. این پایگاه مانند جعبه‌ای مخلوط از شیرینی‌های متفاوت، افراد و شهروندانی از هر نژاد و عقیده‌ای را در خود جای داده و به گونه‌ای مرکز قدرت کهکشان است.

نئون (Neon)

نئون را شاید بتوان بزرگ‌ترین مرکز خوش‌گذرانی کهکشان دانست. پلتفرمی بسیار بزرگ که در ابتدا به قصد ماهیگیری در آب‌های کهکشانی ساخته شد، با کشف ماهی که آثار روان گردان دارد مقاصد تازه‌ای را برای دلالان مواد مخدر تعریف کرد. این موارد مخدر یا به عبارت دیگر ماهی تنها در نئون یافت شده و استفاده در آن هر کجای دیگر از کهشکان ممنوع بوده و می‌تواند عواقب بدی داشته باشد. حواس خود را به این منطقه بدهید.

آکیلا (Akila)

آخرین مکان معرفی شده توسط تیم توسعه دهنده آکیلا، مرکز منطقه Freestar Collective بوده که در حقیقت منطقه‌ای جدا از سه منظومه ستاره‌ای متفاوت است. دیوارهایی وسیع این شهر را فرا گرفته و در دیگر سمت آن‌ها باید با موجودات درنده فضایی به جنگ پرداخت که هرکسی قدرت مقابله به آن‌ها را ندارد و از همین رو افراد شهر ترجیح می‌دهند شهر را ترک نکنند.

همانطور که مشاهده می‌کنید ویدیوهای منتشر شده در حقیقت عکس‌هایی از مناطق معرفی شده به همراه صدای توسعه دهندگان است و باعث شد ما نگاهی بهتر به مناطق بازی و شهرهایی که قرار است ساعت‌ها در آن‌ها حضور داشته باشیم بیندازیم. شکی نیست که این تنها شروع راه بوده و باید منتظر انبوهی از محتوای دیگر پیش از عرضه این بازی در تاریخ ۱۱ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی، برابر با ۲۰ آبان ماه سال ۱۴۰۱ برای کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت یعنی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه‌های شخصی باشیم. همه می‌دانیم که ما باید انتظار دنیایی بسیار وسیع با تجربه‌های تازه، با تمرکز بسیار بالای در سبک نقش آفرینی را داشته باشیم. شما چه فکری درباره اطلاعات منتشر شده دارید؟ فکر می‌کنید این بازی مورد انتظار تا چه میزان موفق شود؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا