افتتاحیه فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker با ۱۷۶ میلیون دلار کار خود را شروع کرد

عملکرد The Rise of Skywalker به نسبت دو قسمت قبلی ضعیف‌تر بود

افتتاحیه فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker

افتتاحیه فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker کار خود را با رقم ۱۷۶ میلیون دلار شروع کرد.

افتتاحیه فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker لقب سومین افتتاحیه بزرگ ماه دسامبر را به خود اختصاص داد. این در حالی است که در باکس آفیس، این فیلم نسبت به دو قسمت قبلی خود در این حیث عملکرد ضعیف‌تری به جا گذاشته است. فیلم Star Wars: The Force Awakens با افتتاحیه ۲۴۸ میلیون دلاری در رده اول بهترین افتتاحیه یک فیلم در ماه دسامبر قرار دارد. همچنین، فیلم Star Wars: The Last Jedi هم رده دوم را با افتتاحیه ۲۲۰ میلیون دلاری به خود اختصاص داده است.

البته باید به این موضوع اشاره کنیم که افتتاحیه ۱۷۶ میلیون دلاری به هیچ عنوان نمی‌تواند عملکرد بدی باشد. با این حال، از فیلمی که شرکت دیزنی از آن به عنوان آینده مجموعه‌ای مثل Star Wars یاد می‌کند، انتظار بیشتری می‌رود.

فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker، سومین و آخرین قسمت از یک سه‌گانه است که دنباله‌ای بر فیلم‌های The Force Awakens محصول سال ۲۰۱۵ و The Last Jedi محصول سال ۲۰۱۷ محسوب می‌شود. همچنین The Rise of Skywalker به نوعی جمع بندی مجموعه نه قسمتی Skywalker Sage به شمار می‌رود. کارگردانی و نویسندگی این فیلم را جی.جی.آبرامز بر عهده داشته است. همچنین، تهیه این The Rise of Skywalker توسط شرکت لوکاس‌فیلم (Lucasfilm) صورت گرفته است.

اکتبر سال ۲۰۱۲ جورج لوکاس خالق مجموعه Star Wars، شرکت لوکاس فیلم و این سری را رسما به شرکت والت دیزنی فروخت. در همین حال هم شرکت دیزنی اعلام کرد که قصد دارد یک سه‌گانه از مجموعه Star Wars تولید کند. حالب است بدانید که پیش از جی.جی.آبرامز در آگوست ۲۰۱۵ اعلام شد که کالین ترورو وظیفه کارگردانی فیلم را برعهده دارد. اما پس از کش و قوس‌های فراوان در نهایت در سال ۲۰۱۷ جی.جی.آبرامز جانشین او شد و بعد از The Force Awakens فیلم The Rise of Skywalker را کارگردانی کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا