چه کسانی فیلمنامه‌ی فصل دوم The Mandalorian را نوشته‌اند؟

همه منتظر ماجراهای جدید هستیم

Star Wars: The Mandalorian

اطلاعات جدیدی در سایت انجمن نویسندگان آمریکا منتشر شده که نویسنده‌های فصل دوم سریال Star Wars: The Mandalorian را اعلام کرده است.

فصل دوم مجموعه‌ی تلویزیونی پرطرفدار Star Wars: The Mandalorian قرار است به زودی از سرویس اشتراکی محبوب دیزنی پلاس پخش شود. طبق گفته‌ی سازندگان و اطلاعات منتشر شده، این سریال علمی تخیلی در تاریخ ۳۰ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۹ آبان ماه امسال) از سرویس استریم Disney Plus پخش می‌شود.

اطلاعات جدیدی که از سایت انجمن نویسندگان آمریکا به دست آمده، حالق فیلمنامه‌ی فصل دوم این عنوان را معرفی می‌کند. Jon Favreau (جان فاورو) تنها یکی از این نویسنده‌ها به حساب می‌آید که فیلمنامه‌ی ۶ قسمت از فصل دوم سریال Star Wars: The Mandalorian را نوشته است. همچنین، ریك فامویویا (Rick Famuyiwa) و  دیو فیلونی (Dave Filoni) نوشتن فیلمنامه‌ی دو قسمت از فصل جدید را برعهده داشته‌اند. این در حالی است که رزاریو داوسن (Rosario Dawson) و تیموتی اولیفنت (Timothy Olyphant) در فصل دوم سریال Star Wars: The Mandalorian به عنوان بازیگرهای جدید حاضر خواهند بود.

داستان سریال Star Wars: The Mandalorian در دنیای جنگ ستارگان، اثر جورج لوکاس، اتفاق می‌افتد و به زمان پنج سال پس از حوادث فیلم بازگشت جدای برمی‌گردد. جالب است بدانید این سری جذاب تاکنون با استقبال قابل توجهی مواجه شده و توانسته بینندگان زیادی از جمله طرفداران جنگ ستارگان را به خود جذب کند. در حال حاضر طرفداران انتظار فصل دوم این عنوان را می‌کشند. جان فاورو و دیو فیلونی، کارگردان و نویسنده‌‌ی مجموعه‌ی تلویزیونی The Mandalorian، در مورد فصل دوم این عنوان می‌گویند داستان این فصل قرار است ماجرای بزرگتری را به تصویر بکشد و همچنان هر قسمت از آن رنگ و بوی خاص خود را خواهد داشت.

لازم به ذکر است که مجموعه‌ی تلویزیونی The Mandalorian در تاریخ ۳۰ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۹ آبان ماه امسال) از دیزنی پلاس پخش می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا