1%
  • 0/10

بازی استراتژیک جنگ ستارگان با موتور آنریل انجین ۵ ساخته می‌شود

نورپردازی واقع‌گرایانه

بازی استراتژیک جنگ ستارگان با موتور آنریل انجین ۵ ساخته می‌شود ۰ ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
موتور بازی استراتژیک جنگ ستارگان

بازی استراتژیک جنگ ستارگان استودیوی ریسپاون اینترتینمنت با موتور قدرتمند آنریل انجین ۵ ساخته می‌شود.

اگر اخبار بازی‌ها را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که شرکت الکترونیک آرتز دو سال پیش از همکاری ریسپاون اینترتینمنت و بیت راکتور، خالق سری XCOM، برای ساخت بازی جدید جنگ ستارگان در سبک استراتژیک خبر داد. با این حال، تاکنون اطلاعاتی از این پروژه ارائه نشده و هوادارها بی‌صبرانه منتظر نمایش آن هستند.

در همین حین، ظاهرا استودیوی بیت راکتور به تازگی یک آگهی استخدام جدیدی منتشر کرده که در آن از یک طراح ارشد نورپردازی دعوت به عمل می‌آورد. در این فرصت شغلی نوشته شده که فرد متقضی باید با سیستم سازوکار موتور آنریل انجین ۵ آشنا باشد تا با استفاده از فناوری Lumen، نورپردازی بازی را به طور واقع‌گرایانه و سیستماتیک طراحی کند.

در این آگهی استخدام به صراحت به بازی Star Wars اشاره نشده، اما با استناد بر این، بازی مزبور در آینده برای کنسول‌ها عرضه خواهد شد. البته، انتشار بازی‌های استراتژیک برای کنسول‌ها چندان رایج نیست، اما استودیوی بیت راکتور در آگهی خود اعلام کرده که این توسعه‌دهنده باید سابقه کار روی عناوین AAA به ویژه آثار کنسولی را داشته باشد.

بهتر است بدانید که بازی جدید استار وارز هنوز تاریخی برای عرضه ندارد، اما ممکن است که در ماه‌های آینده، به ویژه در حوالی خرداد ماه پیش‌رو، به طور رسمی و کامل معرفی شود. با توجه به این گفته‌ها، بازی مزبور احتمالا برای ایکس باکس، پلی استیشن و کامپیوتر منتشر خواهد شد.

ناگفته نماند که شرکت الکترونیک آرتز همزمان با اعلام خبر ساخت بازی استراتژیک Star Wars، اعلام کرد که استودیوی ریسپاون اینترتینمنت روی ساخت یک بازی جدید تیراندازی اول شخص و تک‌نفره از سری جنگ ستارگان فعالیت می‌کند. با این وجود، به دنبال اخراج صدها نفر از کارمندهای EA، این پروژه که بر اساس یک مندلورین بود، به کلی لغو شد. هرچند، بازی استراتژیک استار وارز تحت تاثیر این تعدیل نیرو قرار نگرفته است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments