1%
  • 0/10

ساخت بازی Star Wars Mandalorian توسط ریسپاون اینترتینمنت

شکارچی کهکشان

ساخت بازی Star Wars Mandalorian توسط ریسپاون اینترتینمنت ۰ ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Star Wars Mandalorian

بر اساس گزارش‌های اخیر، استودیو ریسپاون اینترتینمنت در حال حاضر مشغول ساخت بازی Star Wars Mandalorian است.

دیروز بود که آقای تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد صنعت بازی‌ها، در پیامی خاطرنشان کرد که استودیوی ریسپاون اینترتینمنت در حال ساخت یک بازی تک نفره از سری پرطرفدار جنگ ستارگان است. حال، او در گزارش جدید خود مدعی است که این عنوان در واقع بازی مندلورین است.

در حال حاضر مشخص نیست که کدام یک از مندلورها به عنوان شخصیت اصلی در این بازی حضور دارد، اما گفته شده که داستان آن در دوره‌ای جریان دارد که امرپراتوری بر تمام کهکشان تسلط دارد. ظاهرا در بازی شما وظیفه دارید که به عنوان یک جایزه‌بگیر اهداف را به صورت زنده یا مرده شکار کنید.

به گفته آقای هندرسون، گیم‌پلی بازی جدید جنگ ستارگان بسیار سریع و با زاویه دید اول شخص بوده و به خاطر استفاده از جت پک، شخصیت اصلی بسیار پرتحرک خواهد بود و سطح سلامت نیز با کشتار بیشتر، بهبود می‌یابد. از طرفی، احتمالا نقشه بازی به طور جهان باز طراحی نشده و شما می‌توانید از ابزارها و تجهیزات جنگی مختلفی استفاده کنید.

در ادامه این گفته‌ها، این منبع آگاه اذعان داشت که مراحل بازی جدید استار وارز به صورت خطی بوده و برای انجام ماموریت‌ها به سیاره‌های گوناگونی سفر خواهید کرد. در رابطه با بخش چندنفره و آنلاین، هنوز جزئیاتی از سوی منابع غیر رسمی نیز ارائه نشده و این موضوع کماکان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

دقت داشته باشید که تا به امروز جزئیاتی از بازی مندلورین توسط استودیو ریسپاون اینترتینمنت ارائه نشده، اما شواهد امر گویای این موضوع است که بازی هنوز در مرحله تولید اولیه قرار دارد و به همین خاطر، احتمالا چند سالی با عرضه آن فاصله داریم. انتظار می‌رود که این عنوان برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments