آیا در آینده‌ برای Star Wars: Squadrons بسته‌ی الحاقی منتشر می‌شود؟

از مودهای جدید خبری نیست

Star Wars: Squadrons

الکترونیک آرتز از برنامه‌ها‌ی آینده‌ی خود برای بازی Star Wars: Squadrons می‌گوید.

شرکت الکترونیک آرتز به همراه استودیوی بازی‌سازی موتیو، اواخر خرداد ماه از محصول مشترک خود تحت عنوان Star Wars: Squadrons رونمایی کردند. این بازی در تاریخ ۱۱ آبان (مصادف با ۲ اکتبر) برای سه پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد و مورد استقبال زیادی قرار گرفت.

بازی در حال حاضر دو مود دارد؛ Dogfight و Fleet Battles. مود Dogfight نبرد مستقیم جنگنده‌های دو تیم با یک‌دیگر است و بازیکنان در قالب دو تیم پنج نفره از جمهوری جدید و امپراطوری، مقابل هم قرار می‌گیرند. در این مود کاربران می‌توانند از میان چهار سفینه‌ی منحصر به فرد مشخص شده، یکی را انتخاب کنند و به مبارزه بپردازند. ایان فریزیر، کارگردان Star Wars: Squadrons، اخیرا در مصاحبه‌ی خود با UploadVR اعلام کرد برنامه‌ای برای توسعه‌ی بیشتر این بازی ندارد.

ایان فریزیر در مصاحبه‌ای که به تازگی انجام داده، به قیمت ۴۰ دلاری بازی جدید الکترونیک آرتز اشاره کرده و می‌گوید تیم توسعه‌دهنده و استودیوی موتیو قصد ندارند در آینده بسته‌ی الحاقی یا مود جدیدی برای Squadrons منتشر کنند. طبق گفته‌ی این بازیساز، تیم توسعه‌دهنده از ابتدا قصد داشتند یک بازی مبارزه‌ای فضایی را تولید کنند و از المان‌های فرنچایز جنگ ستارگان در آن استفاده کنند.

بعد از انتشار مصاحبه‌ی ایان فریزیر، عده‌ی زیادی نسبت به تصمیم عدم توسعه‌ی Star Wars: Squadrons ابراز ناامیدی کردند. از آن‌جایی که این بازی مورد توجه زیادی قرار گرفته و سیستم مبارزات آن کیفیت مناسبی دارند، اضافه کردن نقشه‌های بیشتر و حالت‌های جدید در آینده، می‌توانست این بازی را بهتر و محبوب‌تر کند. با این وجود، به‌نظر می‌رسد استودیوی موتیو و الکترونیک آرتز برنامه‌ای در این زمینه ندارند.

بازی خوش‌ساخت Star Wars: Squadrons هم‌اکنون برای پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند به تجربه‌ی آن بپردازند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا