فرآیند ساخت Star Wars: Rangers of the New Republic چگونه پیش می‌رود؟

اخراج جینا کارانو کار خودش را کرد

فرآیند ساخت Star Wars: Rangers of the New Republic

با توجه گزارشی که روی خروجی وب سایت Variety قرار گرفته، فرآیند ساخت Star Wars: Rangers of the New Republic متوقف شده است.

والت دیزنی همزمان با راه‌اندازی سرویس استریم خود تحت عنوان دیزنی پلاس، پخش اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان را آغاز کرد که با نام The Mandalorian شناخته می‌شود. این اثر نه تنها توجه کارشناسان را به خود جلب کرد، بلکه مخاطبان بازخوردهای مثبتی به آن نشان دادند. علاوه بر این، عملکردش در زمینه بازدید بسیار عالی بود. دستیابی به چنین محبوبیتی باعث شد لوکاس‌فیلم بخشی از تمرکز خود را روی گسترش داستان قرار دهد. در همین راستا، همزمان با ساخت فصل سوم سریال، تولید سه اسپین‌آف در دستور کار قرار گرفته است: Ahsoka ،Rangers of the New Republic و The Book of Boba Fett.

لوکاس‌فیلم و والت دیزنی در جریان رویداد Investor Day که اواخر سال گذشته میلادی برگزار شد، ساخت Ahsoka ،Rangers of the New Republic و The Book of Boba Fett را به صورت رسمی تایید کردند. این اقدام دست‌اندرکاران جنگ ستارگان به دو دلیل مورد استقبال طرفداران قرار گرفت: دلیل اول، نام‌های محبوبی هستند که به عنوان شخصیت در هر یک از سریال‌ها حضور خواهند داشت؛ دلیل دوم و پایانی، به عدم اکران فیلم سینمایی مربوط می‌شود. دیزنی تصمیم گرفت فیلم‌های سینمایی جنگ ستارگان را برای مدتی از توجه‌ها خارج کرده و تمرکز خود را روی سریال‌ها قرار دهد. اتخاذ همین تصمیم باعث شده جدیدترین فیلم سینمایی در ۲۰۲۳ میلادی، چهار سال پس از Star Wars: The Rise of Skywalker روی پرده نقره‌ای بیاید.

وب سایت Variety با انتشار یک مطلب اختصاصی به دیو فیلونی (Dave Filoni) پرداخت که حالا رسما از مدیران اجرایی لوکاس‌فیلم به شمار می‌رود. او با جنگ ستارگان غریبه نیست و از خالقان سریال‌های انیمیشنی آن محسوب می‌شود. نویسنده در بخشی از مطلب به فرآیند ساخت Star Wars: Rangers of the New Republic اشاره کرد و اطلاعاتی را پیرامون آن به اشتراک گذاشت. اینطور که به نظر می‌رسد، پروژه مزبور فعلا متوقف شده است. با این حال، روند تولید Ahsoka و The Book of Boba Fett بدون چالش خاصی پیگیری می‌شود.

در مطلب اخیر  وب سایت Variety هیچ اشاره‌ای به دلیل توقف فرآیند ساخت Star Wars: Rangers of the New Republic نشد اما این اتفاق را احتمالا باید به پای جینا کارانو (Gina Carano) نوشت. او نقش کارا دیون را در The Mandalorian ایفا می‌کرد و پیش‌بینی می‌شد یکی از بازیگران اصلی اسپین‌آف باشد؛ زیرا شخصیت دیون در جریان فصل دوم مندلورین یکی از مارشال‌های جمهوری جدید لقب گرفته بود. حالا که کارانو از فرنچایز جنگ ستارگان اخراج شده و قرار هم نیست فردی به عنوان بازیگر جایگزین انتخاب شود، منطقی است که پروژه تعطیل شود.

تاریخ پخش فصل سوم The Mandalorian فعلا مشخص نیست اما می‌دانیم The Book of Boba Fett اواخر سال جاری میلادی از راه می‌رسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا