برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

طراحی شخصیت اصلی Star Wars Outlaws نفرت بسیاری را به همراه داشته است

باز هم جنجال در فضای اینترنت

طراحی شخصیت اصلی Star Wars Outlaws نفرت بسیاری را به همراه داشته است ۰ ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
طراحی شخصیت اصلی Star Wars Outlaws

طراحی شخصیت اصلی Star Wars Outlaws به دنبال نمایش تریلر اخیر آن، موجی از نفرت را در میان مخاطبین در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته است.

بازی Star Wars Outlaws قرار است در تابستان سال جاری منتشر شود. این عنوان توسط استودیو مسیو (Massive Entertainment) توسعه یافته و توسط کمپانی یوبیسافت (Ubisoft) نشر می‌یابد و شخصیتی به اسم کِی وِس (Kay Vess) را دنبال می‌کند که یک دزد باهوش از شهر کانتو بایت (Canto Bight) بوده. شهری که در کانتونیکا (Cantonica) که یک سیاره بیابانی به شمار می‌رود، قرار دارد.

کی وس به همراه شخصت همراه خود یعنی نیکس (Nix) قرار است ماجراجویی‌های پرفراز و نشیبی در طول سیاره‌ها را در این بازی تجربه نمایند. شخصیت کی وس توسط توسط بازیگری کانادایی به نام هامبرلی گونزالز (Humberly González) ایفای نقش شده است. بازیگری که سابقه حضور در سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی متعددی را داشته است.

عنوان مورد بحث با جهان باز خود و عناصر گیم‌‍پلی جذاب، وعده یک تجربه داستانی جذاب از دنیای جنگ ستارگان را داده است. با این حال انتقادات فراوانی اخیرا در فضای اینترنت در رابطه با شخصیت اصلی آن شکل گرفته که به بحث جنجالی ترویج فرهنگ Woke ارتباط دارد که اصطلاحی در خصوص محتویات مرتبط با پیام‌های حساس اجتماعی و سیاسی در صنعت سرگرمی و رسانه است.

به دنبال انتشار آخرین تریلر یکی از اصلی‌ترین مشاجرات شکل گرفته به طراحی شخصیت اصلی Star Wars Outlaws و در اصل ظاهر شخصیت کِی وِس اختصاص داشته. بسیاری از اظهارنظرات صورت گرفته در شبکه اجتماعی ایکس و یا همان توییتر سابق به انتقاد از طراحی شخصیت پرداخته است.

عده‌ای حتی طراحی صورت گرفته از این شخصیت را “زشت” توصیف کرده و توسعه‌دهندگان را متهم کرده‌اند که به زیبایی بازیگری که وظیفه ایفای نقش این شخصیت را برعهده داشته، احترامی قائل نشده‌اند. آن‌ها این موضوع را نتیجه دخالت امور سیاسی توصیف کرده‌اند. با این حال تمامی مخاطبین چنین نظری نداشته و برخی از طراحی شخصیت کی وس دفاع کرده و آن را یک چهره واقع‌گرایانه از شخصیت زنی در دنیای استار وارز توصیف کرده‌اند که می‌توان با آن ارتباط برقرار کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments