1%
  • 0/10

مدت زمان گیم‌پلی Star Wars Outlaws اعلام شد

حذف یک ویژگی مهم در ابتدای مراحل ساخت

مدت زمان گیم‌پلی Star Wars Outlaws اعلام شد ۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
مدت زمان گیم‌پلی Star Wars Outlaws

بنا بر اعلام کارگردان استودیو سازنده، مدت زمان گیم‌پلی Star Wars Outlaws مشخص شده تا پلیرها بدانند برای اتمام بازی به چه میزان زمانی نیاز دارند.

به دنبال نمایش بزرگ گیم‌پلی بازی در رویداد اخیر یوبیسافت فوروارد، کارگردان بازی یعنی جولیان جرایتی (Julian Gerighty) در مصاحبه با نشریه VGC توضیح داد که برای تکمیل بازی Star War Outlaws به چه مقدار زمان نیاز بوده و هم‌چنین تیم سازنده در استودیو یوبیسافت مسیو (Ubisoft Massive) در ابتدای روند تولید تصمیم گرفته یکی از ویژگی‌های مهم را از آن حذف کند.

“در ابتدای مراحل تولید تصمیم گرفتیم که مدت زمان گیم‌پلی Star Wars Outlaws برای بخش اصلی چیزی بین 25 الی 30 ساعت باشد. اگر قرار باشد تمامی بخش‌های بازی را تکمیل کنید به 50 الی 60 ساعت زمان نیاز خواهید داشت. بنابراین اگر دارای خانواده و یا شغل هستید، هم‌چنان زمان مناسبی برای بازی در نظر گرفته شده است.”

جرایتی در ادامه توضیح داد که این بازی به مانند Assassin’s Creed بزرگ نبوده و نیاز به 200 ساعت زمان نخواهد داشت. این مسئله به تیم سازنده اجازه می‌دهد تا روی جزئیات تمرکز کرده و به همراه یک تیم کوچک‌تر، روی پیاده‌سازی مواردی تمرکز نمایند که قابل مدیریت باشد.

به گفته جرایتی تیم سازنده بیشتر از 95 درصد آن‌چه که در طرح اولیه و کلی بازی وجود داشته را در نسخه نهایی نیز قرار داده است. با این حال شنا کردن یکی از مواردی بوده که تیم سازنده در پروتوتایپ‌های اولیه بازی آن را در نظر داشته اما پس از تست جوانب مختلف، مجبور به حدف آن گردیده است. به گفته کارگردان بازی، ظاهرا تیم انیمیشن‌های بازی به دلیل مقیاس بازی قادر به پیاده‌سازی آن نبوده است.

به دنبال نمایش اخیر صورت گرفته از گیم‌پلی بازی، انتقاداتی روانه آن شده که جرایتی در پاسخ به آن اظهار داشته که مخاطبین تاکنون تنها بخش بسیار کوچکی از بازی را مشاهده کرده‌اند. عنوان مذکور قرار است در تاریخ 30 آگوست 2024 برابر جمعه 9 شهریور 1403 برای کنسول‌های نسل نهمی و رایانه‌های شخصی عرضه شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments