نام موقت سریال Obi-Wan Kenobi احتمالا جزئیاتی از داستان را فاش می‌کند

سریال جدید جنگ ستارگان احتمالا شخصیت محور خواهد بود

نام موقت سریال Obi-Wan Kenobi

با توجه به اطلاعات قرار گرفته روی وبسایت پروداکشن ویلکی، کلمه‌ی Pilgrim به عنوان نام موقت سریال Obi-Wan Kenobi انتخاب شده است.

لوکاس‌فیلم و دیزنی در جریان رویداد D23 Expo در تابستان سال گذشته‌ی میلادی از ساخت چند سریال با محوریت فرنچایز جنگ ستارگان خبر دادند که یکی از آن‌ها Obi-Wan Kenobi بود. در آن زمان، اطلاعات چندانی به اشتراک گذاشته نشد جز اینکه ایوان مک‌گرگور (Ewan McGregor) بار دیگر نقش اوبی-وان را ایفا می‌کند، فیلمنامه‌ی سریال کاملا آماده است و پروژه در تابستان سال ۲۰۲۰ میلادی وارد فاز فیلمبرداری خواهد شد. طبق گزارش‌های غیر رسمی، داستان شباهت بسیاری به سریال The Mandalorian داشت. در نتیجه، مدیران پروژه تصمیم گرفتند تا فیلمبرداری را به تعویق انداخته و فیلمنامه را بازنویسی کنند.

با توجه به اطلاعاتی که روی وب سایت پروداکشن ویکلی قرار گرفته، کلمه‌ی Pilgrim از سوی سازندگان به عنوان نام موقت سریال Obi-Wan Kenobi انتخاب شده است. این کلمه در زبان فارسی به معنای فردی است که به دلایل مذهبی به نقطه‌ای سفر می‌کند. اگر حدس و گمان‌ها درست باشد، اتفاقات سریال مدتی بعد از Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith جریان دارد. در پایان این فیلم، اوبی-وان فرزند پسر آناکین را به سیاره‌ی تاتویین برد و به عمویش سپرد. خودش هم در نقطه‌ای دور از ساکنین سیاره مستقر شد تا بتواند بدون اینکه جلب توجه کند، به محافظت از لوک بپردازد. کلمه‌ی Pilgrim هم احتمالا به همین دلیل انتخاب شده است؛ زیرا اوبی‌-وان مجبور به مسافرت و دور شدن از دیگر شورشیان است.

اینطور که به‌نظر می‌رسد، سریال Obi-Wan Kenobi با دیگر آثار مرتبط با فرنچایز جنگ ستارگان تفاوت داشته و شخصیت محور خواهد بود. احتمالا اوبی‌-وان کنوبی در زمان حضورش روی سیاره‌ی تاتویین سعی می‌کند با اشتباهاتش در آموزش آناکین اسکای‌واکر کنار آمده و امیدش را به نیرو برای محافظت از کهکشان حفظ کند. همچنین استاد یودا در پایان فیلم Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith به اوبی‌-وان گفت تمرینی برای او در نظر گرفته است. احتمال می‌رود بخشی از سریال به این تمرین اختصاص داده شود.

متاسفانه تاریخ حدودی پخش سریال Obi-Wan Kenobi مشخص نیست اما طبق گفته‌های ایوان مک‌گرگور در یکی از مصاحبه‌ها، روند فیلمبرداری در ژانویه‌ی سال آینده (۱۲ دی الی ۱۲ بهمن ۱۳۹۹) آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا