سریال اسپین‌آف Star Wars: The Clone Wars رسما معرفی شد

جدیدترین محصول لوکاس‌فیلم سال ۲۰۲۱ پخش خواهد شد

سریال اسپین‌آف Star Wars: The Clone Wars

شرکت لوکاس‌فیلم ساعاتی قبل از سریال اسپین‌آف Star Wars: The Clone Wars تحت عنوان Star Wars: The Bad Batch رونمایی کرد.

پیش از اینکه The Mandalorian تولید شود، والت دیزنی و لوکاس‌فیلم تمرکز خود را روی سریال‌های انیمیشنی مرتبط با جنگ ستارگان قرار داده بودند. نتیجه‌ی چنین سیاست‌گذاری، تولید آثار مختلفی بود که Star Wars: The Clone Wars یکی از آن‌ها است. این سریال نخستین بار در اکتبر سال ۲۰۰۸ میلادی روی آنتن رفت و فصل پایانی آن هم فوریه‌ی سال جاری میلادی از طریق سرویس دیزنی پلاس منتشر شد. داستان بین Star Wars: Episode II – Attack of the Clones و Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith جریان داشته و به درگیری میان جمهوری کهکشانی و نیروهای جدایی‌طلب می‌پردازد. شخصیت‌های اصلی هم اوبی-وان کنوبی، آناکین اسکای‌واکر و یک چهره‌ی جدید به نام آسوکا تانو هستند.

با گذشت مدتی از پخش آخرین قسمت Star Wars: The Clone Wars، شایعه‌هایی مبنی بر ساخت اسپین‌آف این سریال در فضای مجازی منتشر شد. طبق اطلاعاتی که در آن زمان فاش شده بودند، این محصول قرار بود با نام Bad Batch پخش شده و داستان آن هم حول محور گروهی از کلون‌ها می‌چرخد که توانایی‌های منحصربه‌فردی داشته و عملکرد بسیار بهتری را نسبت به تروپرها از خود برجای می‌گذارند. همین برتری هم باعث می‌شود تا از سوی فرماندهان برای ماموریت‌های با ریسک بالا انتخاب شوند. در آن گزارش‌ها همچنین اشاره شد که شخصیت‌های اصلی سریال در میان دیگر کلون‌ها بسیار محبوب بوده و بارها مورد تمجید قرار گرفته‌اند. اینطور که به نظر می‌رسد، شایعه‌ها صحیح بوده‌اند.

لوکاس‌فیلم اخیرا از سریال اسپین‌آف Star Wars: The Clone Wars با نام Star Wars: The Bad Batch رونمایی کرد. این محصول در حال حاضر مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد تا در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ میلادی به صورت انحصاری از سرویس دیزنی پلاس پخش شود. تا به این لحظه هیچ ویدیو یا تصویری به اشتراک گذاشته نشده اما لوکاس‌فیلم خلاصه‌ی داستان آن را برای علاقه‌مندان منتشر کرده است:

این سریال، گروهی از کلون‌های زبده و باتجربه به نام The Bad Batch را دنبال می‌کند (که نخستین بار در Star Wars: The Clone Wars معرفی شده بودند) که سعی دارند راه خود را در شرایط ناپایدار کهکشان پس از جنگ کلون‌ها بیابند. هر یک از اعضای The Bad Batch در یک زمینه‌ی خاص مهارت بسیار بالایی دارد و همین هم باعث شده تا به جوجه‌ای بسیار مهم و قابل‌اعتماد تبدیل شوند. در شرایطی که جنگ کلون‌ها به پایان رسیده، شخصیت‌های اصلی داستان ماموریت‌های مختلفی را تحت عنوان مزدور به سرانجام می‌رسانند تا شاید در این حین بتوانند هدف تازه‌ای برای زندگی خود پیدا کنند.

اگنس چو (Agnes Chu) مدیر ارشد بخش محتوا در سرویس دیزنی پلاس صحبت‌های جالبی را پیرامون Star Wars: The Bad Batch انجام داد. او در بخشی از صحبت‌های خود تایید کرد ساخته شدن این سریال، نتیجه‌ی دریافت بازخوردهای مثبت پیرامون فصل هفتم Star Wars: The Clone Wars بوده است. چو در ادامه‌ی صحبت‌های خود گفت اگرچه سریال The Clone Wars به پایان راه خود رسیده اما همکاری والت دیزنی و هنرمندان لوکاس‌فیلم تازه آغاز شده است. علی‌رغم اینکه نمی‌توان با اطمینان گفت، به نظر می‌رسد در آینده شاهد معرفی سریال‌های انیمیشنی بیشتری خواهیم بود.

در حال حاضر اطلاعاتی از تعداد قسمت‌های فصل اول Star Wars: The Bad Batch در دسترس نیست.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا