1%
  • 0/10

ساخت ریمیک Star Wars Kotor به خوبی پیش می‌رود

نگران نباشید

ساخت ریمیک Star Wars Kotor به خوبی پیش می‌رود ۰ ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
ساخت ریمیک Star Wars

بر اساس اظهارات اخیر مدیرعامل استودیو سیبر اینتراکتیو، روند ساخت ریمیک بازی Star Wars Kotor کماکان ادامه دارد.

استار وارز نایتس آف الد ریپابلیک از جمله آثاری است که روند توسعه آن با فراز و نشیب‌های گوناگونی روبه‌رو شده است؛ به طوری که در ابتدا استودیو اسپایر مدیا وظیفه توسعه بازی را برعهده داشت که در پی مشکلات متعدد، روند ساخت بازی به استودیو سیبر اینتراکتیو محول شد.

با گذشت سه سال از معرفی بازی، متاسفانه تا به امروز اطلاعات چندانی از آن ارائه نشده و به همین خاطر، چند باری گزارش‌هایی در خصوص توقف ساخت آن به گوش رسید. با این حال، طبق جدیدترین بیانیه استودیوی سیبر اینتراکتیو، ریمیک بازی Star Wars Knights of the Old Republic کماکان روند ساخت خود را پشت سر می‌گذارد.

در همین راستا، متیو کارچ، مدیرعامل سیبر اینتراکتیو به تازگی در گفت‌وگویی با رسانه IGN رسما اعلام کرد که روند بازسازی بازی Star Wars Knights of the Old Republic ادامه دارد و از همه مهم‌تر، پروسه توسعه آن به خوبی و مطابق با برنامه‌ریزی‌ها طی می‌شود. به گفته او، تیم سازنده تمام تلاش خود را به کار گرفته تا ضمن اطمینان از کیفیت نسخه نهایی بازی، فراتر از انتظارها عمل کند.

متیو کارچ در این زمینه توضیح می‌دهد:

کاملا آشکار و بدیهی است که ما روی توسعه این بازی کار می‌کنیم. این خبرها بارها و بارها در مطبوعات منتشر شده است. چیزی که من می‌گویم این است که بازی در شرایط خوبی قرار دارد و ما به این فکر می‌کنیم که فراتر از انتظارات گیمرها عمل کنیم.

لازم به ذکر است ریمیک بازی Star Wars Knights of the Old Republic هنوز تاریخی برای انتشار ندارد. با این حال، انتظار می‌رود که این عنوان نهایتا طی دو سال آینده برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments