منتظر عرضه ریمیک Star Wars: Knights of the Old Republic نباشید

به آخر خط رسید

ریمیک Star Wars: Knights

شواهد امر گویای این موضوع است که ساخت ریمیک بازی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake به کلی لغو شده است.

شهریور ماه دو سال پیش بود که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی در جریان رویداد پلی استیشن شوکیس از نسخه ریمیک بازی استار وارز نایتس آف الد ریپابلیک پرده برداشت. بعد از این معرفی مختصر، تیم سازنده جزئیات بیشتری از بازی ارائه نکرد و چه بسا بازی به مرور با فراز و نشیب‌های مختلفی روبه‌رو شد.

در ابتدا استودیو اسپایر مدیا وظیفه توسعه بازی را برعهده داشت که در پی مشکلات متعدد، روند ساخت بازی به استودیوی نامدار سیبر اینتراکتیو محول شد. با این حال، بر اساس گزارش‌های اخیر، به نظر می‌رسد که توسعه این ریمیک به کلی لغو شده و نباید منتظر عرضه آن باشید!

ماجرا از این قرار است که جف گراب، خبرنگار رسانه ونچربیت، در گزارشی خاطرنشان کرده که توسعه نسخه ریمیک بازی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake به طور کامل متوقف شده است. بر اساس اعلام این منبع، ظاهرا وضعیت بازی چندان مناسب نیست و از همه مهم‌تر، گویا از سرگیری ساخت آن در این مرحله کمی بعید به نظر می‌رسد.

بهتر است بدانید که در طول دو سال گذشته شرکت امبریسر گروپ همواره از پاسخ به سوالات سرمایه‌گذارها در خصوص وضعیت ریمیک بازی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake امتناع کرده است. همچنین، چند ماه پیش بود که کانال رسمی پلی استیشن در یوتیوب تریلر معرفی این نسخه از بازی را به خاطر نقض قوانین کپی رایت مربوط به موسیقی، به کلی حذف کرد تا هرگز نامی از این اثر در این کانال به چشم نخورد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با لغو کامل ساخت نسخه بازسازی شده بازی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake چیست؟ به نظر شما، آیا توسعه این بازی در آینده بار دیگر از سر گرفته می‌شود؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا