#مهسا_امینی

ستاره فیلم هان سولو به لیست بازیگران سریال آیرون هارت پیوست

از جنگ ستارگان به دنیای سینمایی مارول

ستاره فیلم هان سولو به لیست بازیگران سریال آیرون هارت پیوست پارسا خلیلی ۰ ۲۴ تیر ۱۴۰۱ مارول
بازیگران سریال آیرون هارت

طبق گزارشی رسمی، آلدن ارنریچ (Alden Ehrenreich)، بازیگری که نقش هان سولو جوان را در فرانچایز جنگ ستارگان ایفا کرده، قرار است با پیوستن به لیست بازیگران سریال آیرون هارت به زودی پا به فاز چهارم دنیای سینمایی مارول بگذارد.

لوکاس‌ فیلم در سال 2018 قصد داشت تا با اسپین آفی از سه گانه اصلی جنگ ستارگان داستانی از هان سولو جوان را روایت کند، اما همه چیز طبق برنامه لوکاس فیلم و دیزنی پیش نرفت. فیلم Solo: a Star wars Story به کم درآمدترین فیلم فرانچایز جنگ ستارگان تبدیل شد و درنهایت نتوانست آنطور که باید در بین طرفداران سینما بدرخشد. حتی با وجود بحث‌های جنجالی که این اثر در آن زمان به راه انداخته بود، کمپین‌های متعددی برای ساخت دنباله یا حداقل ادامه داستان آن در دیزنی پلاس صورت گرفت که در حال حاضر هیچکدام محتمل به نظر نمی‌رسند.

این بازیگر مطرح اخیرا موفق شد تا بزرگ‌ترین نقش خود را پس از جنگ ستارگان در فیلم به‌شدت موردانتظار Oppenheimer که جدیدترین اثر کریستوفر نولان (Christopher Nolan) است، به دست آورد. اما حاضر شدن او در پروژه‌های بزرگ، تنها به شاهکار جدید نولان ختم نمیشه و قرار است در آینده‌ای نزدیک به شخصیتی نامعلوم در دنیای سینمایی مارول جان ببخشد.

ستاره فرانچایز جنگ ستارگان به سریال آیرون هارت می‌پیوندد

به گزارش ددلاین، ستاره فیلم سولو: داستان جنگ ستارگان برای ایفای نقشی کلیدی به لیست بازیگران سریال آیرون هارت پیوست.

چارلز مورفی از سایت Inside اشاره کرد که مطمئن نیست ارنریچ چه نقشی را در این سریال به تصویر می‌کشد، اما گزارش‌ها نشان می‌دهند که استودیو مارول به دنبال بازیگری بیست ساله است تا نقش پسر اوبادایا استین، ابرشرور اولین فیلم آیرون من را ایفا کند.

ارنریچ به تازگی فیلمبرداری Oppenheimer ساخته کریستوفر نولان را به پایان رسانده است، اثری که او را با برخی از ستارگان MCU مانند رابرت داونی جونیور (.Robert Downey Jr) و فلورانس پیو (Florence Pugh) هم‌بازی کرد. او اکنون می‌تواند با خیال راحت با بازی در سریال آیرون هارت، پا به دنیای سینمایی مارول بگذارد. اما او قرار است نقش چه کسی را بازی کند؟

گفته می‌شود داستان سریال علاوه بر شخصیت ریری ویلیامز، روی تعدادی دانشمند که نقش آنتاگونیست اصلی را ایفا می‌کنند، تمرکز خواهد کرد. طبق گزارش‌ها، این گروه شامل پسر یا دختر اوبادیا استین است که در اولین فیلم آیرون من علیه تونی استارک قرار گرفت. در کمیک‌های مارول پسر آیرون مانگر ازکیل استین نام دارد. او از فناوری‌های سایبرنتیک، بیوتکنولوژی و سلاح‌های زیستی موجود در بازار سیاه برای ارتقای زره آهنی خود استفاده کرد و قول داد انتقام قتل پدرش را از تونی استارک بگیرد. همچنین خط داستانی معروفی که درش تکنولوژی و اختراعات تونی به دست افراد اشتباه می‌افتد، تمرکز اصلی سریال Armor Wars خواهد بود، بنابراین ممکن است ارنریچ ابرشرور اصلی آن سریال نیز باشد.

البته، دنیای سینمایی مارول همیشه در حال رشد و گسترش است، به همین خاطر ابرقهرمانان و ابرشرورهای بی‌شماری وجود دارند که او می‌تواند در قامتش ظاهر شود. اما با توجه به اینکه ارنریچ وعده داده بود که با نقشی کلیدی وارد دنیای سینمایی مارول خواهد شد، پسر اوبادیا استین نزدیک‌ترین و در عین حال قوی‌ترین حدسی است که می‌توان درباره نقش ناشناس او زد.

سریال آیرون هارت هم‌اکنون مراحل اولیه تولید خود را در آتلانتا طی کرده و انتظار می‌رود در سال 2023 از دیزنی پلاس پخش شود. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا برای سریال آیرون هارت هیجان دارید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا