ساخت بازی Star Wars Eclipse همچنان ادامه دارد

بازی هنوز آماده نیست

ساخت بازی Star Wars Eclipse

استودیوی کوآنتیک دریم به تازگی اعلام کرده که روند ساخت بازی Star Wars Eclipse همچنان ادامه دارد.

چند وقتی است که استودیوی کوآنتیک دریم اطلاعات جدیدی از بازی جدید استار وارز تحت عنوان Star Wars Eclipse ارائه نکرده و شماری از هوادارها از وضعیت بازی نگران هستند. با این حال، به نظر می‌رسد که تیم سازنده در روند توسعه بازی با مشکل جدی‌ای روبه‌رو نشده و این عنوان مطابق با برنامه‌ریزی‌ها پروسه ساخت خود را سپری می‌کند.

در همین راستا، ساعاتی پیش لیزا پنسه، معاون بازاریابی کوآنتیک دریم، در جریان رویداد توکیو گیم شوک اعلام کرد که روند ساخت بازی Star Wars Eclipse همچنان ادامه دارد. با این حال، این عنوان هنوز آماده نیست و به همین خاطر، احتمالا به این زودی‌ها شاهد انتشار آن نخواهیم بود.

لیزا پنسه در این گفت‌‎وگو اعلام کرد:

می‌توانم بگویم هنوز وجود دارد؟ چرا که به این صورت است. فقط بازی هنوز آماده نیست و در حال توسعه قرار دارد.

بهتر است بدانید آقای دیوید کیج، بازی‌ساز مشهور صنعت بازی‌ها، مدعی است که Star Wars Eclipse جاه‌طلبانه‌ترین پروژه تاریخ استودیو کوآنتیک دریم خواهد بود. با این حال، هنوز تاریخ دقیق و چه بسا تقریبی‌ای برای عرضه بازی توسط سازندگان اعلام نشده است. در این میان، شایعه‌هایی مبنی بر عدم مدیریت صحیح پروژه توسط مدیران استودیو مطرح شده که بر اساس آن‌ها، ظاهرا انتشار بازی تا سال ۲۰۲۷ میلادی عقب افتاده است.

داستان بازی جدید جنگ ستارگان کوآنتیک دریم حدود دویست سال بعد از حماسه اسکای واکر و در دوران High Republic جریان دارد. گفته شده که بازیکن‌ها در این نسخه می‌توانند روایت کاملاً جدیدی از این دوره را تجربه کنند. اگر از طرفداران جنگ ستارگان باشید، احتمالاً می‌دانید که جدای‌ها، شوالیه‌های نگه‌دارنده صلح، در این دوران در قوی‌ترین حالت ممکن خودشان بودند و در واقع این دوره به عنوان عصر طلایی جدای‌ها هم شناخته می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا