بازی Star Citizen را برای چند روز به صورت رایگان تجربه کنید

نتیجه‌ی ۲۵۰ میلیون دلار چه خواهد بود؟

بازی Star Citizen را برای چند روز به صورت رایگان تجربه کنید مهسا سپاهی ۰ ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Star Citizen

استودیوی بازی‌سازی کلاود ایمپریوم گیمز (Cloud Imperium Games) برای مدت محدودی بازی Star Citizen را به صورت رایگان در دسترس قرار می‎‌دهد.

بازی شبیه‌ساز پرواز و تیراندازی سوم شخص Star Citizen در رویدادی که Free Fly نام دارد، قرار است تا ۱۲ خرداد (مصادف با ۱ ژوئن) رایگان باشد. این رویداد علاوه‌بر خود بازی، شامل آیتم‌ها و موارد مختلف دیگری می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. همچنین تعدادی زیادی از سفینه‌ها قابل بازی هستند و کاربران در آن مدت تجربه‌ی یک پرواز هیجان‌انگیز را به‌دست می‌آورند.

جالب است بدانید طبق اطلاعات منتشر شده از سوی استودیوی کلاود ایمپریوم گیمز، بودجه‌ی بازی Star Citizen در طول سال ۲۰۱۹ میلادی با افزایش ۳۷ میلیون دلاری همراه بوده و سرمایه‌ی کلی آن به ۲۵۰ میلیون دلار رسیده است. توسعه‌دهندگان این اثر شبیه‌ساز پرواز معتقدند به غیر از رایانه‌های شخصی، هیچ پلتفرم دیگری توانایی اجرای چنین بازی‌ای را ندارد و به همین دلیل، استار سیتیزن فقط برای سیستم عامل ویندوز در دسترس قرار می‌گیرد.

سازندگان و اعضای کلاود ایمپریوم گیمز تصمیم گرفته‌اند برای تست این بازی، نسخه‌ی رایگانی از آن‌ را در اختیار مردم قرار دهند تا از بازخورد آن‌ها برای بهتر شدن استار سیتیزن استفاده کنند. در حال حاضر توسعه‌ی این اثر جاه طلبانه در مرحله‌ی آلفا قرار دارد و به‌زودی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

علاقه‌مندان به سبک شبیه‌ساز پرواز و تیراندازی سوم شخص می‌توانند این بازی هیجان‌انگیز را تا ۱۲ خرداد (مصادف با ۱ ژوئن) به صورت رایگان تجربه کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا