#مهسا_امینی

سازندگان بازی Star Citizen در ویدیوی جدید به مکانیک‌های بقا می‌پردازند

برای زنده ماندن در دنیای بازی باید حواس‌تان به خیلی چیزها باشد

سازندگان بازی Star Citizen

شرکت Cloud Imperium Games که اعضای آن، سازندگان بازی Star Citizen هستند، در ویدیوی جدیدی به شرح مکانیک‌های بقا در این عنوان می‌پردازند.

شرکت CIG در سری ویدیوهایی با نام Inside Star Citizen روند ساخت این عنوان مورد انتظار را توضیح می‌دهد. حال در قسمت جدید، تعدادی از اعضای تیم سازندگان Star Citizen به مکانیک‌های بقا می‌پردازند. آقای Jonny Jacevicius طراح ارشد سیستم‌های FPS بازی می‌گوید که این عنوان یک اثر بقا در تعریف سنتی‌اش نیست. در بازی یک سیستم تشخیص وضعیت دارد که وضعیت خوردن، نوشیدن را پوشش می‌دهد و همچنین دما را چک می‌کند.

هنگامی که به سیاره‌های مختلف سفر می‌کنید، حتما باید به فاکتور دما دقت داشته باشید و بر اساس آن لباس مناسب را بپوشید. در صورت انتخاب یک لباس اشتباه دمای بدنتان بیش از حد بالا یا پایین می‌رود که ممکن است به مرگ هم منجر شود. هر کدام از مواد غذایی هم تاثیر خاص خود را دارند. برای مثال یک تکه شکلات استامینا و دارو سلامتی را بازیابی می‌کند. اعضای دیگری از CIG همچون تهیه‌کنندگان و کارگردانان بخش‌های مختلف هم در این ویدیو، درباره‌ی چالش‌های کار و فشارهایی که در این مسیر تحمل می‌کنند صحبت کردند.

عنوان Star Citizen هنوز تاریخ مشخصی ندارد، اما انتظار می‌رود بازی Squadron 42 که حکم بخش داستانی این اثر را دارد، در سال جاری میلادی منتشر شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا