بودجه بازی Star Citizen به ۳۰۰ میلیون دلار رسید

انتظارات هر روز بیشتر می‌شود

بودجه بازی Star Citizen به ۳۰۰ میلیون دلار رسید مهسا سپاهی ۰ ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Star Citizen

اخبار منتشر شده از سوی استودیوی بازی‌سازی Cloud Imperium Games حاکی از افزایش بودجه بازی Star Citizen به مبلغ ۳۰۰ میلیون دلار است.

بازی Star Citizen اثری در سبک شبیه‌ساز مبارزات فضایی است که از سال ۲۰۱۱ روند ساخت آن آغاز شد. جالب است بدانید طبق اطلاعات منتشر شده از سوی استودیوی کلاود ایمپریوم گیمز، بودجه بازی Star Citizen در طول سال ۲۰۱۹ میلادی با افزایش ۳۷ میلیون دلاری همراه بوده و حالا سرمایه‌ی کلی آن به ۳۰۰ میلیون دلار رسیده است. توسعه‌دهندگان این اثر شبیه‌ساز پرواز معتقدند به‌غیر از رایانه‌های شخصی، هیچ پلتفرم دیگری توانایی اجرای چنین بازی‌ای را ندارد و به همین دلیل، استار سیتیزن فقط برای سیستم عامل ویندوز در دسترس قرار می‌گیرد.

بازی شبیه‌ساز پرواز و تیراندازی سوم شخص استار سیتیزن، با جذب حمایت مالی به مبلغ ۳۰۰ میلیون دلار در کیک‌استارتر، توانسته رکوردار باشد و انتظارات زیادی را بر دوش خود احساس کند. مدتی پیش توسعه‌دهندگان تصمیم گرفتند به مدت کوتاهی این بازی جذاب را به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار دهند. در رویدادی که Free Fly نام داشت، علاقه‌مندان می‌توانستند نسخه‌ی آلفای این بازی جاه‌طلبانه را تجربه کنند. در واقع هدف استودیوی بازی‌سازی Cloud Imperium Games از این فرصت، آن بود که کاربران بازخوردهای خود را با توسعه‌دهندگان در میان بگذارند تا به بهبود این بازی کمک کنند.

هنوز تاریخ عرضه‌ی نسخه نهایی استار سیتیزن اعلام نشده است. این عنوان شبیه‌ساز مبارزات فضایی به‌زودی برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا