#مهسا_امینی

برنامه‌ی اسکوئر اینکس برای رویداد Jump Festa امسال مشخص شد

تریلر جدید Final Fantasy VII Remake در راه است

اسکوئر اینکس برای رویداد Jump Festa

برنامه‌ی شرکت اسکوئر اینکس برای رویداد Jump Festa سال ۲۰۲۰ مشخص شد و قرار است تریلر تازه‌ای از بازی Final Fantasy VII Remake به نمایش گذاشته شود.

Jump Festa یک رویداد بازرگانی و نمایشی در خصوص مانگا، انیمه و بازی‌های ساخته شده توسط استودیوی‌های ژاپنی است که هر ساله در شهر شیبا واقع در کشور ژاپن برگزار می‌شود. امسال هم این نمایشگاه برگزار خواهد شد و شرکت اسکوئر اینکس هم در این رویداد حضور دارد. چندی پیش برنامه‌‌ی این شرکت برای Jump Festa مشخص شد. اسکوئر اینکس قصد دارد در این نمایشگاه تریلری از عنوان مورد انتظار Final Fantasy VII Remake پخش کند. در ادامه می‌توانیم برنامه‌های این شرکت را ببینید.

  • Dragon Quest of the Stars
  • Final Fantasy VII Remake
  • Final Fantasy Brave Exvius
  • Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition
  • Tatakae! Dragon Quest Scan Battlers
  • Trials of Mana
  • War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius

در روز ۳۰ آذر ۱۳۹۸ (۲۱ دسامبر ۲۰۱۹) قرار است برنامه‌ای اختصاصی از Dragon Quest of the Stars با حضور خالق این بازی، یوجی هوری و تهیه کننده آن Ryuutarou Ichimura برگزار شود که در خصوص آینده‌ی این عنوان اطلاعاتی خواهند داد. در ادامه‌ی برنامه‌ی اسکوئر انیکس نمایشی‌هایی از Final Fantasy Brave Exvius و War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius قرار است پخش شود.

در روز ۱ دی ۱۳۹۸ (۲۱ دسامبر ۲۰۱۹) قرار بر این است که مرحله‌ی نهایی مسابقات Tatakae! Dragon Quest Scan Battlers برگزار شود که تهیه کنندگان بازی هم  در آن حضور خواهند داشت.

Final Fantasy VII Remake یک عنوان بازسازی شده از قسمت هفتم Final Fantasy است و در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ (۳ مارچ ۲۰۱۹) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. از مهم‌ترین تغییرات این بازی با نسخه‌ی اصلی آن می‌توان به تغییر سبک اشاره کرد که حال و هوای تازه‌ای به این بازی داده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا