با برترین بازی‌های استیم در یک هفته‌ی گذشته، آشنا شوید

پورتال‌ها و زامبی‌ها!

با برترین بازی‌های استیم در یک هفته‌ی گذشته، آشنا شوید نریمان هروی ۰ ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی

بازی‌های سبک شوتر Splitgate و Back 4 Blood موفق شدند که در این آخر هفته، وارد لیست ۱۰ بازی برتر پلتفرم استیم شوند!

دو بازی تازه‌وارد‌ شوتر این آخر هفته حسابی غوغا به پا کردند و وارد لیست ۱۰ بازی برتر استیم شدند. یکی از آنان یک بازی رایگان به نام Spitgate و دیگری هم نسخه‌ی بتای بازی Back 4 Blood محسوب می‌شود.

تا حدودی این موفقیت نسبتا چشم‌گیر برای این دو بازی پیش‌بینی می‌شد، چرا که بسیاری که با Left 4 Dead خاطرات شیرینی داشتند، بازی Back 4 Blood را نیز تهیه کرده‌اند و حالا مشفول تجربه نسخه‌ی بتای این بازی زامبی‌کشی Co-op استودیوی Turtle Rock هستند. همچنین Splitgate هم اخیرا عملکرد خوبی داشته و طرفداران ژانر شوتر، حسابی از این بازی خوششان آمده است.

اگر هنوز با بازی Splitgate آشتایی ندارید و آن را تجربه نکرده‌اید، باید بگویم که Splitgate یک بازی شوتر رقابتیست که تمرکز بسیار زیادی روی استفاده از پورتال‌ها دارد. شما با استفاده از پورتال‌ها می‌توانید پشت سر دشمنان ظاهر شده و آنان را غافلگیر نموده و از آنان برای جا‌به‌جایی سریع در محیط هر مپ، استفاده کنید. بازی Splitgate رکورد ۶۸ هزار بازیکن همزمان را به دست آورده است و توانسته در ماه اخیر بین بازیکنان محبوب شود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این بازی در ماه ژوئیه فقط ۱۱ هزار بازیکن همزمان را به خود دیده است.

همچنین، بتای بازی Back 4 Blood رایگان نیست و تنها کسانی که Back 4 Blood را پیش‌خرید کردند، می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند و از کشتن زامبی‌ها با دوستان خود لذت ببرند. حدود ۱۰۰ هزار بازیکن این بازی را در روز جمعه‌ی اخیر، تجربه کرده‌اند.

نسخه نهایی بازی Back 4 Blood در تاری ۱۲ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۲۰ مهر ماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. البته اگر از مشترکین سرویس ایکس‌باکس گیم پس هستید باید خوشحال باشید، چرا که این بازی در اولین روز انتشار به صورت رایگان برای شما در دسترس قرار خواهد گرفت.

نظر شما در مورد این دو بازی محبوب در استیم چیست؟ آیا این دو بازی را تجربه کرده‌اید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا