1%
  • 0/10

پوستر بین‌المللی فیلم Spiral: From the Book منتشر شد

زک بنکس و سومین قربانی!

پوستر بین‌المللی فیلم Spiral: From the Book منتشر شد ۱ ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ سینمای جهان کپی لینک
پوستر بین‌المللی فیلم Spiral: From the Book

شرکت لاینزگیت ساعاتی قبل از پوستر بین‌المللی فیلم Spiral: From the Book رونمایی کرد. این پوستر شخصیت اصلی داستان را در کنار یک جسد نشان می‌دهد.

نخستین قسمت سری فیلم‌های اَره در سال ۲۰۰۴ اکران شد و از آن زمان تاکنون شاهد ساخته شدن ۹ فیلم بر اساس آن بوده‌ایم. تمامی این آثار از لحاظ داستانی به یکدیگر مرتبط بوده‌اند و هیچ یک از آن‌ها سعی نداشت با نادیده گرفتن قسمت‌های قبلی، داستان را به گونه‌ی دیگری پیش ببرد. در حالی که چنین اتفاقی در ژانر ترسناک معمول بوده و برای دیگر فرنچایزها از جمله Halloween و A Nightmare on Elm Street رخ داده است.

شرکت لاینزگیت ساعاتی قبل پوستر بین‌المللی فیلم Spiral: From the Book را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. اگر کمپین تبلیغاتی را دنبال کرده باشید، به‌راحتی متوجه می‌شوید که این پوستر صحنه‌ای کاملا جدید را به تصویر می‌کشد که در تریلر وجود نداشت. در جریان اولین تریلر Spiral دیدیم که شخصیت‌های داستان اولین جسد را در داخل یک تونل و دومین جسد را هم داخل یک خودروی پارک شده پیدا می‌کنند. جسدی که در پوستر بین‌المللی به تصویر کشیده شده، در کنار یک دیوار قرار دارد.

ماشین زک بنکس در فاصله‌ی نه چندان دور از جسد قرار دارد. نور چراغ‌های آن به گونه‌ای تنظیم شده است که شخصیت اصلی بتواند نگاه دقیق‌تری به محیط اطراف و صد البته نماد مارپیچ روی دیوار بیاندازد. مشخص نیست زک چطور این جسد را پیدا کرده اما طبق آنچه در فیلم‌های قدیمی فرنچایز دیدیم، احتمالا شخصیت منفی با دادن سرنخ‌هایی او را به این نقطه از شهر راهنمایی کرده باشد. همچنین در تریلر فیلم گفته شد فرد قاتل افسران پلیس را هدف گرفته و آن‌ها را می‌کشد. در نتیجه، احتمالا فرد مقتول یکی از نیروهای پلیس باشد.

نقش زک بنکس به کریس راک (Chris Rock) سپرده شده است که به‌خاطر ایفای نقش در آثار کمدی از جمله Down to Earth و Head of State شناخته می‌شود. مکس مینگلا (Max Minghella) هم به عنوان ویلیام شنک جلوی دوبین ظاهر می‌شود. شنک، یک افسر پلیس بوده و همکار بنکس محسوب می‌شود. دیگر بازیگر شناخته شده‌ی این فیلم، ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) است که نقش پدر زک را ایفا می‌کند. او هم یک کارآگاه پلیس بوده و موازی با زک تحقیقاتی را روی قتل‌ها انجام می‌دهد.

کریس راک تنها بازیگر نبوده و داستان Spiral: From the Book را هم نوشته است. جاش استول‌برگ (Josh Stolberg) و پیتر گلدفینگر (Peter Goldfinger) هم آن را به فیلمنامه تبدیل کردند. وظیفه‌ی کارگردانی هم بر عهده‌ی دارن لین بوسمن (Darren Lynn Bousman) قرار داشته که پیش از این قسمت‌های دوم، سوم و چهارم این فرنچایز را ساخته بود. در پایان، لازم به ذکر است که Spiral از تاریخ ۲۶ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۵ مارس) روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments