جزئیات داستانی دنباله انیمیشن اسپایدر ورس 2 توسط یکی از تهیه‌کنندگان اسپویل شد

تمرکز قسمت سوم روی .....!!

جزئیات داستانی دنباله انیمیشن اسپایدر ورس 2 توسط یکی از تهیه‌کنندگان اسپویل شد پارسا خلیلی ۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ سینما
دنباله انیمیشن اسپایدر ورس 2

خواسته یا ناخواسته، به‌تازگی جزئیات داستانی دنباله انیمیشن اسپایدر ورس 2 توسط یکی از تهیه‌کنندگان سه‌گانه اسپویل شده است.

با اینکه وقایع دنباله انیمیشن اسپایدر ورس 2 مستقیما به رویارویی میگل اوهارا و جامعه عنکبوتی با اسپات (بزرگترین تهدید مولتی‌ورسی) می‌انجامد، به نظر می‌رسد طرفداران هنوز هم نتوانستند کامل موضوع قسمت پایانی را حدس بزنند. اما آنها چه چیزهای جدیدی را می‌توانند در انیمیشن Across the Spider-Verse پیدا کنند؟ البته، ممکن است افراد عنکبوتی جدیدی در گوشه و کنار منتظر باشند، مانند اسپایدرمن سیمبیوتی یا اسپایدرمن برتر. از طرفی دیگر تقریبا جهان‌های بی‌شماری نیز وجود دارد که داستان Beyond the Spider-Verse می‌تواند از آن بازدید کند.

فیل لرد (Phil Lord) و کریستوفر میلر (Christopher Miller)، تهیه کنندگان سه‌گانه اسپایدر ورس، در مصاحبه جدیدی با ددلاین، عمدا یا سهوا نقش پررنگ یکی از دنیا‌های موازی در قسمت پایانی سه‌گانه را اسپویل کردند. وقتی از میلر پرسیده شد که آیا طرفداران باید انتظار دیدن دنیایی جدید با یک سبک انیمیشن منحصر به‌فرد را داشته باشند یا نه، او بی‌مقدمه و بی‌پرده به دنیای اسپایدر پانک اشاره کرد.

بله، دیدار از دنیای اسپایدر پانک تنها یکی از ماجراهای هیجان‌انگیزی است که در قسمت پایانی خواهیم داشت.

لرد در ادامه توضیح داد که چرا در میان تمامی شخصیت‌های موجود، به تصویر کشیدن اسپایدر پانک یکی از دشوارترین و چالش برانگیزترین کارها بود.

چند مکان و شخصیت جدید وجود داشت که حتما باید بهشون می‌پرداختیم. به‌عنوان مثال به‌تصویر کشیدن هوبی براون که همه او را با نام اسپایدر پانک می‌شناسیم یکی از دشوارترین و چالش برانگیزترین کارها بود. بیشتر شات‌های او تازه یک ماه مانده به اکران جهانی تکمیل شده بودند، چون انیماتورها باید مولفه‌های زیادی را حین به تصویر کشیدن هوبی رعایت می کردند، اون هم در تمامی سکانس‌ها. سپس، هنرمندان نورپردازی وارد عمل می‌شدند و همه چیز را طوری به نظر می‌رسانند که انگار در عرض پنج ثانیه با استفاده از یک دستگاه کپی بدون تونر انجام شده است، درحالیکه آنها از همه این ابزارهای فوق‌العاده پیچیده و سایه‌بان‌ها برای جان بخشیدن به هوبی استفاده می‌کردند. بنابراین، ساختن یک دنیا به سبک اسپایدر پانک دقیقا همان چالشی است که ما مشتاقانه منتظرش هستیم.

زحمت و تلاش‌های بی‌وقفه تیم توسعه در جان بخشیدن به هوبی براون باعث شده تا بسیاری از طرفداران بین تمامی اعضای جامعه عنکبوتی، اسپایدر پانک را به‌عنوان شخصیت مورد علاقه خود انتخاب کنند، چراکه او نه‌تنها در سکانس‌های خود، بلکه در تمام مدت، همه توجه‌ها را به سمت خود معطوف کرده بود. به‌همین خاطر شنیدن این خبر که قسمت سوم قراره مخاطبان را به دنیای ۱۳۸ ببرد، خیلی هیجان‌انگیز است، حتی اگر مختصر باشد.

انیمیشن به‌شدت مورد انتظار Spider-Man: Beyond the Spider-Verse در تاریخ ۲۹ مارچ سال ۲۰۲۴ (۱۰ فروردین سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا