سونی با انتشار ویدیویی کوتاه از سختی طراحی اسپایدرپانک در انیمیشن Spider-Verse 2 گفت

چالش‌ برانگیزترین شخصیت انیمیشن؟

سونی با انتشار ویدیویی کوتاه از سختی طراحی اسپایدرپانک در انیمیشن Spider-Verse 2 گفت پارسا خلیلی ۰ ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ سینما

به‌تازگی سونی با انتشار ویدیویی کوتاه درباره چالش‌ها و سختی طراحی اسپایدرپانک در انیمیشن Spider-Verse 2 صحبت کرده است.

علیرغم اینکه هیچکس حتی یک کلمه از دیالوگ‌هایش را متوجه نشد، اما اسپایدرپانک با صداپیشگی دنیل کالویا (Daniel Kaluuya) بازهم یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنباله Spider-Man: Across the Spider-Verse است که به‌طرز غیرمنتظره‌ای تمامی توجه‌ها را به خود جلب کرد. از جمله دلایل محبوبیت او بین منتقدان و مخاطبان می‌توان به بافت و جلوه‌های بصری متلاطمش اشاره کرد که به تصویر کشیده شدنش مستلزم زمان و انرژی زیادی بوده است.

گروه جهانی سونی (Sony Global Group) اخیرا ویدیویی یک دقیقه‌ای را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است که روند توسعه و طراحی شخصیت اسپایدرپانک در انیمیشن Spider-Verse 2 را نشان می‌دهد. این ویدیو همچنین مصاحبه‌ای با مایکل لاسکر (Michael Lasker)، سرپرست گروه جلوه‌های ویژه داشت که توضیح می‌داد چرا او یکی از چالش برانگیزترین و پیچیده‌ترین شخصیت‌ها بوده است. مایکل لاسکر در آخر خاطرنشان کرد که چون اسپایدرپانک باید در میان ده‌ها قهرمان جلوه می‌کرد، ما باید از تکنیک‌های منحصر به‌فردی برای خلق او استفاده می‌کردیم.

پس از اینکه مخفیانه راهی برای کمک به مایلز و گوئن پیدا کرد، او به‌زودی در قسمت پایانی سه‌گانه، یعنی Spider-Man: Beyond the Spider-Verse، بازخواهد گشت. شاید همین طراحی پیچیده و زمان‌بر هوبی بروان یکی از دلایل به‌تعویق افتادن قسمت پایانی باشد. جالب است بدانید که Beyond the Spider-Verse ممکن است پایان راه هوبی براون باشد، زیرا دنیل کالویا اخیرا درمورد احتمال ساخته شدن اسپین‌ آف اسپایدرپانک صحبت و خاطرنشان کرده که اگر سونی قصد چنین کاری را داشته باشد دوست دارد صرفا به‌عنوان یک طرفدار آن را تماشا کند. اگرچه نقش او در دنباله ممکن است به اندازه Spider-Verse 2 پررنگ نباشد، اما رابطه‌اش با مایلز مطمئنا می‌تواند به شکل‌گیری داستانی فرعی منجر شود.

نسخه دیجیتال و بلوری انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse فردا عرضه خواهد شد.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا