نخستین تصاویر از لباس مشکی مرد عنکبوتی در Spider-Man: No Way Home منتشر شد

تعداد تصاویر به رقم ۶ می‌رسد

لباس مشکی مرد عنکبوتی در Spider-Man: No Way Home

به لطف تصاویری که شرکت Hot Toys از محصول جدید خود منتشر کرده، حالا می‌دانیم لباس مشکی مرد عنکبوتی در Spider-Man: No Way Home چه شکل و شمایلی دارد.

در پی عملکرد موفقیت‌آمیز Spider-Man: Homecoming و Spider-Man: Far From Home، مارول و سونی اختلافات را کنار گذاشته و تصمیم گرفتند سومین فیلم مجموعه را بسازند. در صورتی که نمی‌دانید، باید بگوییم امتیاز مرد عنکبوتی در دست سونی قرار داشته و این استودیو به مارول اجازه داده از آن در Marvel Cinematic Universe بهره ببرد. فیلم جدید Spider-Man: No Way Home نام داشته و به گفته کوین فایگی (Kevin Feige) داستانی را با محوریت پیتر پارکر روایت خواهد کرد که مشابه‌اش هرگز روی پرده نقره‌ای نیامده است. مطابق انتظار، چهره‌های قدیمی مانند تام هالند (Tom Holland) و زندایا (Zendaya) برای ایفای نقش‌های خود بازمی‌گردند.

در حال حاضر اطلاعاتی از خلاصه داستان Spider-Man: No Way Home موجود نیست اما می‌دانیم جیمی فاکس (Jamie Foxx) و آلفرد مولینا (Alfred Molina) شخصیت‌های الکترو و دکتر اختاپوس را به تصویر کشیده‌اند. الکترویی که در No Way Home حضور دارد با الکترویی که در The Amazing Spider-Man 2 ملاقات کردیم تفاوت دارد اما دکتر اختاپوسی که در فیلم حاضر شده همان نسخه‌ای است که در Spider-Man 2 معرفی شده بود. در صورتی که جملات پیشین برایتان سردرگم‌کننده بوده، باید بگوییم جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی بخشی از خط داستانی مولتی ورس است که با WandaVision آغاز شد و Loki هم آن را گسترش داد.

در حالی که کمتر از شش ماه تا اکران گسترده فاصله داریم، تصاویری از لباس مشکی مرد عنکبوتی در Spider-Man: No Way Home منتشر شده است. این تصاویر در واقع از عروسکی ثبت شده که محصول Hot Toys به شمار می‌رود. شرکت هنگ کنگی صریحا تایید کرد محصول جدیدش بر اساس یکی از لباس‌هایی طراحی شده که پیتر پارکر در ماجراجویی جدیدش به تن می‌کند. از نکات قابل‌توجه آن می‌توان به ترکیب رنگ مشکی و طلایی اشاره کرد که در همان نگاه اول خودنمایی می‌کند. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

شایعه‌های زیادی پیرامون فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شده‌اند. طبق برخی از آن‌ها، توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) قرار است نسخه‌های متفاوت پیتر پارکر را در فیلم مزبور به تصویر بکشند. به خاطر مخفی‌کاری‌های شدید مارول و والت دیزنی امکانش نیست شایعه‌ها را صحت سنجی کرد اما شواهد آن‌ها را تایید می‌کنند. یکی از شواهد به یک بازیگر پرتغالی به نام راجر پرا (Roger Pera) مربوط می‌شود. او وظیفه صداپیشگی مرد عنکبوتی در سه‌گانه سم ریمی را بر عهده داشت. اخیرا یکی از کاربران اینستاگرام از پرا پرسید آیا بار دیگر صداپیشگی مرد عنکبوتی را انجام می‌دهد یا خیر. او در پاسخ ویدیویی را از خود ضبط کرد و به واسطه زبان زدن نشان داد نمی‌تواند چیزی بگوید!

درصورتی که شایعه‌ها حقیقت داشته باشند، مرد عنکبوتی تام هالند چالش‌های فراوانی در پیش روی خود دارد. او در ابتدا باید ثابت کند مسئول فاجعه لندن نبوده و این ماجرا پاپوش میستریو است. همچنین هویت واقعی مرد عنکبوتی فاش شده و حالا جان عزیزترین افرادش در خطر قرار دارد. در نتیجه، باید از آن‌ها محافظت کند. به این موارد باید حضور ابرشرورهای قدیمی مانند الکترو و دکتر اختاپوس را افزود.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم Spider-Man: No Way Home از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا