ساخت سریال های اسپین آف اسپایدرمن متوقف شد

هر روز پروژه‌های بیشتری تعطیل می‌شوند

سریال های اسپین آف اسپایدرمن

به تازگی اعلام شده که ساخت سریال های اسپین آف اسپایدرمن (Spider-Man) که برای سرویس اشتراکی پخش فیلم و سریال آمازون پرایم (Amazon Prime) آماده می‌شوند، به دلیل اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا متوقف شده است.

در مجموعه تلویزیونی Silk: Spider Society و Spider-Man Noir، جزو سریال های اسپین آف اسپایدرمن هستند که شرکت آمازون (Amazon) با همکاری سونی (Sony) در حال تولید آن‌هاست. به نظر می‌رسد که این دو سریال لایو اکشن کاملا از دنیای سینمایی مارول (MCU) و دنیای اسپایدرمن سونی پیکچرز (Sony Pictures) جدا باشد و در جهانی مستقل اتفاق می‌افتند.

طبق اطلاعاتی که داریم، دو سریال Silk: Spider Society و Spider-Man Noir فعلا در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارند و به نظر می‌رسد فعلا زمان نسبتا زیادی تا پخش آن‌ها فاصله داریم. با این حال، کارگردان‌های انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse، کریس میلر (Chris Miller) و فیل لرد (Phil Lord) که تهیه‌کننده اجرایی و ناظر سرمایه‌گذاری روی این دو پروژه هستند، اخیرا در مصاحبه‌ای که با رسانه هالیوود ریپورتر (The Hollywood Reporter)‌ فاش کرده‌اند که ساخت آن‌ها به دلیل اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا متوقف شده است.

این طور که فیل لرد می‌گوید، تولید هر دو سریال Silk: Spider Society و Spider-Man Noir به طور کامل متوقف شده و اتاق نویسندگان آن نیز تا زمانی که کمپانی‌ها و انجمن نویسندگان آمریکا به یک توافق برسند، بسته خواهد بود.

کارگردان انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse همچنین اعلام کرد که وقتی انیمیشن بعدی اسپایدرمن یعنی Spider-Man: Across the Spider-Verse اکران شود، او برای اولین بار در مدت ۱۳ سال اخیر، برای مدتی به دلیل اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا روی پروژه‌ای کار نمی‌کند.

هنوز مشخص نیست که اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا تا چه زمانی ادامه پیدا می‌کند، بنابراین به نظر می‌رسد همچنان متوقف شدن ساخت پروژه‌های مختلف ادامه‌دار باشد.

تازه‌ترین انیمیشن اسپایدرمن یعنی Spider-Man: Across the Spider-Verse در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۲ خرداد ۱۴۰۲) به طور سراسری اکران می‌شود.

3.7 6 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا